Pasek Zadań (Ala VISTA)

tjw mam Xp Profesional + Service Pack 2 i chce pasek zadan ala vista bez instalacji niczego tylko zmienic

Złączono Posta : 30.09.2007 (Nie) 10:13

ale zeby bylo jasne chce zmienic tylko pasek zadan

Bez instalacji niczego to się nie da. Musiałbyś zainstalować jakiś program. Podobno jest dobry vista transform pack ale u mnie coś nie działa.

to co sugerujesz?

jaki pomysł?

tak żeby dużo sie niezmienilo

Zmiana wyglądu XP na Vista

http://www.searchengines.pl/index.php?s=43a0c2719f5ece8a11202373a4158dba&showtopic=91642

:slight_smile:

ojej niejarze jak mam zmienic bootscreen , tych ikonek wylaczania i pasku wytlumaczcie mi plx

snav pobierz program TuneUp oraz kilka gotowych styli. I wgraj przez ten programik.

ok thx zmienilem co nie co ale jak tera zmienic te ikoki wylaczenia kompa ?

snav chodzi Ci o to Wyłącz komputer, Uruchom ponownie i Stan wstrzymania?

Jeśli tak to w Viście tego nie ma i nie zmienisz nic :stuck_out_tongue:

http://www.searchengines.pl/index.php?s … opic=91642

Vista nie ma takich dialogów zamykania a w XP nie da się ich usunąć. Nie podlegają też skórowaniu przez gotowy temat bo jest to zakopane w kodzie pliku msgina.dll (patrz na ostatni post tematu jak to można ręcznie edytować) i po nałożeniu tematu wyją grafiką. Podana tu propozycja jest łagodnym obejściem problemu bez patchowania pliku msgina.dll aczkolwiek tym programem załatwicie tylko dialogi zamykania / wylogowania ale nie dialog tego samego gatunku “Czekaj …” podczas zmiany stylu systemowego. Program dostępny bezpośrednio z menu Start, można wywołać też dialog zamykania przez konfigurowalny hotkey. Poza tym opcjonalnie do włączenia w zasobniku systemowym Agent dzięki któremu można szybko wykonać akcje bez przejścia przez graficzny ekran. Ekran zamykania jest efektownie pełnoekranowy z podkładową tapetą zasłaniającą wszystko co imituje stylem ekrany logowania. Obsługuje skiny oparte o PNG - domyślnie załączone dwa w stylu Visty. Jeśli te skiny się podobają to by zachować spójność generalnej grafiki można doładować ekrany logowania pod program LogonStudio w tym samym stylu: klik / klik.

Uwaga: po instalacji programu wyłączyć go i w jego folderze zamienić jego exe tym patchem: klik.

da sie ja niema visty tylko xp a chce zmienic w linku powyzj jest to opisane ale nic niejarze