Pasek zadań - znika po chwilowej bezczynności laptopa

Problem jest nastepujacy: mam lapka z win 7 i gdy nie używam go tzn. jest włączony - aktywne są np. przeglądarka, uruchomione jakieś programy Itunes itp. i kiedy zostawię go w takim stanie (czyli np. “robi” za szafę grającą") to po jakimś czasie (ok. 45min, może godzinę) znika pasek zadań :shock: i tu mam pytanie - czy mozna to jakoś zmienić w ustawieniach, aby taka sytuacja nie miała miejsca, bo póki co daję mu “uruchom ponownie” a po prostu wolałbym tego nie robić - czyli jednym słowem: jak zrobić, aby ten pasek nie znikał?

Klikasz PPM na pasek zadań, wybierasz właściwości i w zakładce - pasek zadań wyczyść ptaszka przy - włącz autoukrywanie paska zadań. Pomogło?

miałem “odptaszkowane” autoukrywanie paska zadań i to nic nie dało, ale “odptaszkowałem” również zablokuj pasek zadań - zobaczymy czy to pomoże :wink: ale dzięki za naprowadzenie :slight_smile:

Nie pomoże :frowning: to całkiem inna funkcja

hmmm…no to co zrobic…po zniknięciu paska zostaje tylko przycisk “start” mimo ze na pasku były zminimalizowane foldery…kurde no… czyżby pozostało mi tylko każdorazowe “uruchom ponownie” :frowning: