Paski w eMule 0.46a

(system) #1

co oznaczają paski w emule 0.46a !!

(wąhol) #2

jak ci chodzi o paski w transferze to: czerony oznacza ze te czesci niema nikt im bardziej niebieski tym wiecej osob ma dana czesc a zielony oznacza ze plik zostal sciagniety a czarny lub szary oznacza ze dana czesc pliku masz sciagnieta!! czesci zajmuja przewaznie ok 9.30MB zalezy to od wielkosci sciaganego pliku…mam nadzieje ze oto ci chodzilo!! a tak odemnie najlepszy serwer to rozorback 2.0 i jak sciagniesz czesc to wejdz na pliki=>Imkomplete files najedzx na dany plik w polu po prawej i prawym zaznacz na pirytet=>rerease…szybciej sie sciaga

(boczi) #3

Tu masz help’a do eMule, który opisuje to. Nie jest najnowszy, ale tamte sprawy się nie zmieniły.

:arrow: Pobierz

(iGreq) #4

http://www.searchengines.pl

(system) #5

dlaczego nie moge wybrać tego serwera jakiego mi jeszcze polecacie???

(El Presidento) #6

Sprawdz w zakłądce LOG jakie masz komunikaty podczas podłączania.

Bardzo czesto serwer jest przepełniony oraz kiedy posiadasz Low ID, tradniej i dłuzej trwa podłączanie.

Cierpliowści i napisz komunikat jaki otrzymujesz.

(system) #7

a gdzie wświetli sie ten komunikat??>>>>>>

Złączono Posta : 17.02.2006 (Pią) 14:18

o taki jeżeli oto ci chodzi

eMule v0.46a

Click here to check if a new version is available

server version 17.7 (lugdunum)

server version 17.7 (lugdunum)

server version 17.9 (lugdunum)

Razorback 2 - Dual Opteron Server /

.

We cannot be held responsible for any illegal use that could be made of this server

.

(El Presidento) #8

No to widze ze się połączyłęs.

Chodzi mi o komunikat w zakłądce Log zaraz obok Informacje o serwerze. Na dole okna.

Najlpiej skasuj komunikat który wklejiłesz bo są donosniki do stron XXX :x

(system) #9

ale jak wpisuje w szukajce i chce coś odnależć to mam napisane tak

you are not connect to a server

Złączono Posta : 17.02.2006 (Pią) 14:35

a jak sie udostępnia pliki ??? i co można zrobić żeby emule szybciej pobierały pliki???jka sie udostępnia pliki co trzeba zrobić napiszcie !!

(El Presidento) #10

To znaczy ze się nie połączyłes do serwera, napewno pisze więcej.

Po drugie robisz olbtzymi balagan i nie napiszesz konkretnie o co ci chodzi, nie ma czegoś takie za ile…

Nie liczy się jak duzo udostepniasz, tylko jak szypko te pliki wysyłasz i udostępniasz innym, dzieki temu przypisywane są kredyty.

A jak udostepniać napisał ci Bunio

(system) #11

nie nie ma nic więcej :oops: