Paski w eMule 0.46a

co oznaczają paski w emule 0.46a !!

jak ci chodzi o paski w transferze to: czerony oznacza ze te czesci niema nikt im bardziej niebieski tym wiecej osob ma dana czesc a zielony oznacza ze plik zostal sciagniety a czarny lub szary oznacza ze dana czesc pliku masz sciagnieta!! czesci zajmuja przewaznie ok 9.30MB zalezy to od wielkosci sciaganego pliku…mam nadzieje ze oto ci chodzilo!! a tak odemnie najlepszy serwer to rozorback 2.0 i jak sciagniesz czesc to wejdz na pliki=>Imkomplete files najedzx na dany plik w polu po prawej i prawym zaznacz na pirytet=>rerease…szybciej sie sciaga

Tu masz help’a do eMule, który opisuje to. Nie jest najnowszy, ale tamte sprawy się nie zmieniły.

:arrow: Pobierz

http://www.searchengines.pl

dlaczego nie moge wybrać tego serwera jakiego mi jeszcze polecacie???

Sprawdz w zakłądce LOG jakie masz komunikaty podczas podłączania.

Bardzo czesto serwer jest przepełniony oraz kiedy posiadasz Low ID, tradniej i dłuzej trwa podłączanie.

Cierpliowści i napisz komunikat jaki otrzymujesz.

a gdzie wświetli sie ten komunikat??>>>>>>

Złączono Posta : 17.02.2006 (Pią) 14:18

o taki jeżeli oto ci chodzi

eMule v0.46a

Click here to check if a new version is available

server version 17.7 (lugdunum)

server version 17.7 (lugdunum)

server version 17.9 (lugdunum)

Razorback 2 - Dual Opteron Server /

.

We cannot be held responsible for any illegal use that could be made of this server

.

****************

No to widze ze się połączyłęs.

Chodzi mi o komunikat w zakłądce Log zaraz obok Informacje o serwerze. Na dole okna.

Najlpiej skasuj komunikat który wklejiłesz bo są donosniki do stron XXX :x

ale jak wpisuje w szukajce i chce coś odnależć to mam napisane tak

you are not connect to a server

Złączono Posta : 17.02.2006 (Pią) 14:35

a jak sie udostępnia pliki ??? i co można zrobić żeby emule szybciej pobierały pliki???jka sie udostępnia pliki co trzeba zrobić napiszcie !!

To znaczy ze się nie połączyłes do serwera, napewno pisze więcej.

Po drugie robisz olbtzymi balagan i nie napiszesz konkretnie o co ci chodzi, nie ma czegoś takie za ile…

Nie liczy się jak duzo udostepniasz, tylko jak szypko te pliki wysyłasz i udostępniasz innym, dzieki temu przypisywane są kredyty.

A jak udostepniać napisał ci Bunio

nie nie ma nic więcej :oops: