Patch do Battlefield Bad Company 2

Witam!

Poszukuję patcha do tej właśnie gry, a w Google znalazłem jakiegoś, który ma 2.5 GB i tam są wszystkie poprawki, a ja chcę aby mi gra się nie zacinała i żeby znikło kilka innych problemów. Proszę o pomoc.

Pobrałem też sterowniki do mojej karty graficznej (ten pierwszy plik w ramce), tylko nie wiem czy dobrze wybralem: http://support.amd.com/us/gpudownload/w … %20Edition

Mój system to Vista 32 bit, a karta Ati Raedon HD 3400 Series. A te sterowniki to normalnie się instaluje po uruchomieniu tego pobranego pliku ? Nie trzeba nic wcześniej odinstalowywać, ani nic zmieniać ?

Jak to się mówi: “Sorry piratom nie pomagamy”. Bad Company 2 ściąga i instaluje patche automatycznie więc ponieważ ty ich szukasz - masz pirata. END.

nie takie sorry. dam taki przykład: kolega ma GTA IV, który powinien sam pobierać aktualizację jednakże owy kolega nie posiada dostępu do internetu więc aktualizację ja mu ściągam. nie zawsze jest sytuacja gdzie od razu możemy skreślić człowieka w potrzebie.

Jak widzisz ma dostęp do internetu i jak widzisz BC2 sam ściąga patche i jak widzisz szukanie na google nie boli bo wklepanie nazwy gry kliknięcie na pomoc techniczną/patche/downloads nie jest trudne :slight_smile:

Co do Waszych odpowiedzi, dotyczących automatycznego pobierania patchy przez grę:

Może komputer damiana.z z zainstalowaną grą nie posiada połączenia z internetem!?