Patrition magic 8 i cofniecie wykonanej operacji

Mam takie pytanie tworzyłem partycje przez patrition magic 8 dałem żeby se tworzyła potem wyszło to okno a ja w czasie tworzenia partycji zresetowałem kompa (wiem że jak debil ale zły dzień dzis mam).Usuneło mi sie wszystko na dysku i piszę że mam zajete ponad 6giga chociasz nic na nim nie ma, patrzyłem na przywracaniu systemu ale tam nic nie ma jest jakiś inny sposub abe prywrucic kompa do wcześniejszego stanu. Prosze o pomoc jak najszybciej

spróbuj programem esasy recovery z firmy ontrack .

może coś odzyska z tych 6 niewidocznych GB.

albo http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2276&t=94

zerknij tutaj inny program

ogólnie szukaj w dziale programów dobreprogramy — odzyskiwanie danych,

lub w necie programy do odzyskiwania danych!!

z doświadczenia …część odzyska, część kosz niestety…

Z tego co napisałeś to zrozumiałem że zniknęły partycje ale Partition Magic pokazuje obszary zajęte przez dane.

Zdarzyło mi się kiedyś coś takiego przy dzieleniu partycji, gdy zabrakło prądu :frowning: też zniknęły partycje. Zrobiłem nowe partycje nadając im system plików taki jaki miały oryginalne i dane pojawiły się z powrotem na dysku. Owszem kilka plików, u mnie akurat .jpg się uszkodziło ale reszta odzyskana. Można spróbować, u mnie się udało. Powodzenia.

mam nowe informacje otóż przed chwila uruchomiłem kompa najpierw włączyło mi sie jakieś onko i odliczało 10 sekund jeśli w ciagu tych 10 sekund nie nacisnołem entera to jakby komp mi sie skanował potem jak już ujżałem pulpit to coś takiego

2b9b91c4ce2603a6.jpg

co do systemu to mam go na C a z C nic nie robiłem co mam robić ??

pewnie jakiś program był na partycji D lub innej uszkodzonej przez PM i teraz ma problem!!

pobierałeś jakieś programy do odzysku??