Patrition Magic nie wykonuje zadanych operacji

Wykonując operację na tymże programie, nie widać ŻADNEGO efektu. Po zmniejszeniu prtycji D: i powiększeniu patrycji E: program restaruje kompa, po logu Windowsa pokazuje się jakieś niebieskie pole [które towarzyszy mi teraz przy każdym włączaniu], jest napisane coś w stylu “xxx program not found”[niewiem, bardzo szybko przelatuje], komp się włącza, loguje się i zmian na partyjcach ni chu chu.

********? :lol:

a, jestme pewien że praca w programie jest wykonana poprawnie.

EDIT

Radzę zważać na słownictwo.

Sdar

Zapewne masz wersje trial , to wersja demo i żadnych zmian tym nie zrobisz.

Jak koniecznie chcesz za darmo to proponuje http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1738

Nestety nie ma polskiej wersji językowej

Wywal ten program zanim napytasz sobie biedy większej niż “brak widocznych efektów” działania programu i zrób co chcesz zrobić z partycjami przy pomocy GParted albo BootIT NG.

Jakoś używam tego programu i ani z większą czy też mniejszą biedą jeszcze się nie spotkałem. Oczywiście używam go z bootowalnego dysku (5 sek wczytywania) i do moich potrzeb całkowicie wystarcza. Gparted ma dużo większe możliwości ale nie są mi najczęściej potrzebne. Ci którzy używają Partition magic z pod Windowsa rzeczywiście mogą napytać sobie biedy ale nie jest to wina programu ale tego, że na dysku np. są błedy. Wielu użytkowników komputerów szuka programów do operacji na partycjach czy też np. do tworzenia kopii partycji działających z pod Windowsa, a to nie jest najlepsze rozwiązanie, a nawet bym powiedział kiepskie. Przy okazji może jeszcze dodam, że wykonywanie operacji na partycjach z pominięciem systemu operacyjnego trwa 10 krotnie krócej, może to drobiazg ale zawsze…

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Mam pełną wesję, która zazwyczaj działała bez problemów. Problem pojawił się nagle.

Złączono Posta : 10.10.2007 (Sro) 15:44

Podbijam. Jeśli nikt nie zna rozwiązania mojego problemu, to jakim innym programem [najlepiej freeware] mogę zmiejszyć jedną partycję i powiększyć drugą?