Pay Pal przesyłanie $ na konto zł

Hejka. Mam do was małe zapytanie. Mam konta pay pal oraz jako kk mam zarejestrowaną eKartę. Znajomy chce mi przesłać trochę pieniędzy przez pay pal (dolary), później chciałem te pieniądze z pay pal przelać do rachunku w banku (mabnk), mam izzykonta, czy da radę przelać $ na konto z zł?? Czy może Pay Pal sam wymienia walutę…

Mógłby mi ktoś cały proces opisać jak się z pay pal korzysta?? Mam Pay pal od 3 lat ale jakoś nigdy nie miałem okazji z niego zkorzystać :stuck_out_tongue:

Cześć. Jeśli kasę, którą będziesz miał na koncie Paypal chcesz przelać do banku “normalnego”- musisz w ustawieniach Paypal po zalogowaniu wpisać swój nr. rachunku itp. Przy przelewie Paypal sam zmieni $ na zł. Jeśli w mBanku nie masz dewizowego tylko “zwykłe”, czyli złotówki nie przelejesz dolarów, tylko złotówki. Taki przelew kosztuje 5zł. Trwa czasem ponad tydzień. Pozdrawiam

aaaaa gdzie się sprawdza te dewizowe?? w ustawieniach nie widzę takiej opcji…

PP automatycznie przelicza na walute konta i odciaga prowizje - nie wazne jaka waluta placisz i gdzie

a przelew jest jak najbardziej mozliwy oczywiscie, jako ze na koncie bedziesz mial zlotowki przeciez… 8)