PC-cillin internet security 2005

Co myślicie o tym programie ?

Na stronach widziałem oceny 5/5.

Chcę poznać wasze opinie.

jeden z gorszych antywirów, na 17 pozycji zajmuje 15-17 miejsce, już o wielelepszy jest avast i jest darmowy :]

według mnie nie jest taki zły miałem go przez 3 miesięce i żdnego wirusa nie miałem.

Ja go miałem przez 2 godz. i o ile wersja 2002 mnie zadziwiła, to z tą nie wytrzymałem dłużej.

Najlepsza moim zdaniem jest konf: NIS 2003 (bez NAV) + KAV- teraz mam taki soft. Antywira wylaczam w ogole, wlaczam tylko raz na miesiac zeby przeskanowac kompa i od 3 miechow 0 wirusów :slight_smile: A pracuje tylko z firewallem.

To dobry jesteś. Sam firewall i 0 wirków. Troszkę to dziwne :stuck_out_tongue_winking_eye: :wink:

bez przesady, jest średniakiem :smiley: wsród testów Komputer Świata zajoł 15 na 19 możliwych miejsc . a co do avasta to rzeczywiście jest lepszy ale nie wcale tak bardzo :wink:

Już bez zakładania nowego topica – a co myślicie o najnowszym Mcafe (nie wiem jak to się pisze) :slight_smile: ??

Co do PC Cillin Internet Security 2005:

Testowałem go w lutym tego roku.

Plusy:

-bardzo czytelny interfejs (chociaż w wersji angielskiej)

-wbudowany firewall z możliwością konfiguracji

-powiadomienia o nowych zagrożeniach z internetu

-minimalne obciążenie systemu

Minusy:

-słaba wykrywalność spyware’u

-brak wersji polskiej

Z aplikacji w tym stylu poleciłbym Panda Platinum 2005 Internet Security.

W blokowaniu spyware’u nie ma sobie równych wśród antywirów.

Trochę opóźnia uruchamianie systemu, ale drobna konfiguracja może go przyspieszyć.

Tak, tylko czy na Sempronie 1600Mhz i 256 ram nie będzie mulić kompa :smiley: :wink:

Trudno powiedzieć. Trzeba wypróbować.

U mnie na P4 2400 MHz i 512 MB RAM chodzi zadowalająco, tylko jak już pisałem start jest trochę opóźniony ze względu na technologię Tru Prevent, ale można ją wyłączyć i jest szybciej.

Wracając do PC Cillin można go zastosować, ale dołożyłbym do niego jakiś antispyware.

OK, dzięki za rady. Może kiedyś spróbuje…tylko poczekam ze 2 miesiące i dokupie 512 RAM :slight_smile:

jak chcesz wypróbować McAfee to moim zdaniem warto :wink: lecz co do PcCillin to raczej nie. ale wybór należy do ciebie :slight_smile: