PC czy xbox 360

Siema. Nie wiem co wybrać czy Kompa do 3000 zł z monitorem i windowsem czy xbox 360 przynajmniej premium.

Komputer ma być głównie do gier? Jeśli tylko do grania do proponuje xboxa360+TV LCD

Jak byś wybrał Xboxa 360 to był by tańszy w zakupie. Komputer był by droższy w zakupie.

Ale gry na PC są tańsze niż na Xboxa.

Ja bym brał PC.

tylko na kompa mam ok 2000 zł bo jeszcze monitor i windows

A ja proponuję: XBOX 360 + monitor i do tego tani komputer.

komputer mam ktory mi starcza do internetu

Bierz komputer i monitor.

Powiem Ci że na złym forum się pytasz bo tutaj ludzie raczej są za PC ale ja radzę ci xboxa. Lepsze gry, lepsza grywalność i nie musisz sie martwić przez jakiś czas “czy mi pójdzie gierka” itp itd :slight_smile:

PS. A z cenami gier nie jest tak źle bo można kupować używane na allegro.

Mam ten sam dylemat. Posiadam komputer taki jak w opisie. I zdecydowanie wybieram konsolę. Komputer trzeba modernizować… już po roku zaczną się problemy z kartą graficzną, która nie pozwoli Ci wiecznie cieszyć się grą na full detalach. Konsola nie wymaga modernizacji - masz 3 rdzenie po 3 giga, usprawnione chłodzenie na GPU karty graficznej… Bierz konsolę. Nie ma co się zastanawiać.

Modernizacja nie musi być co rok zależy ile się włoży, a co za problem wymienić część raz na jakiś czas …

A jaki masz telewizor do tego xboxa?

Właśnie do Xboxa musisz mieć jakiś monitor duży lub telewizor żeby lepiej się grało plus dochodzą do tego gry drogie jak cholerka. :stuck_out_tongue:

telewizor jest 29 calowy z plazkime ekranem ale jest głęboki

Ja bym na twoim miejscu bym wybrał PC.

Żeby na X-ie pograć w gdy to musi być TV obsługujące FULL HD a nie HD Ready, na zwykym CRT bez sensu jest kupno X-BOX’a

jak do gier to XBoxa ponieważ z PCtami będziesz musiał wymieniać karty graficzne itp praktycznie co pół roku

także XBOX 360

Co za głupoty piszesz ??

Spokojnie wystarczy TV HD Ready, jakość FULL HD widać dopiero na TV większych niż 50" !

Pozdrawiam

Haha ;D No rozwaliłeś mnie teraz :lol!: Ty chyba nigdy nie widziałeś telewizora Full HD :wink: Powyżej 50" to i Full HD za mało. Granie na XBox’ie w 1366x768 to troche mija się z celem. Albo najlepiej niech wszyscy kupują Xboxy i PS3 i podłączają je do CRT i niech grają w 640x480 :wink:

źródło: google

Nie ma sensu kupować TV Ful HD mniejszego niż 50".

Przy oglądaniu z ponad 7 metrów może i tak… Jeśli chciałbyś zostać oświecony to w monitorze komputerowym rozdzielczość 1920x1200 sprawdza się doskonale i to już przy 24 calach… wszystko zależy od odległości z jakiej masz zamiar oglądać…

Co do tematu to jeśli zainteresowany ma tak jak mówi komputer wystarczający do zastosowań innych niż nowe gry to nie widzę przeciwskazań przed konsolą… Oczywiście, wydajniejszy pc’et można wykorzystać też do wielu innych rzeczy, ale do tego wymagana jest już świadomość użytkownika… Dla przeciętnego zjadacza chleba konsola będzie lepszym rozwiązaniem…