PC do 300 zł

(system) #1

Witam. Kupię PC`ta do 300 zł, jakieś propozycje? Komputer do office 2007...

(system) #2

napisz co to za sprzęt to może się dogadamy.. ;D

(MaRa) #3

W tej cenie zmieści się sam dysk twardy :smiley:

Można za taką kwotę kupić używanego Dell-a typu Pentium 4 2,6-3,0 GHz (Allegro, giełda komputerowa), ale bez dysku, ewentualnie z maleńkim starym dyskiem (20 - 40GB), który lada dzień padnie. Najczęściej nie mają nagrywarek, tylko CD-ROMy, w najlepszym przypadku napędy combo (odtwarza DVD, nagrywa CD-R/RW). W dodatku nie wiem, czy będzie miał dostatecznie dużo RAM-u, bo dla tego Office minimum to 1GB, a starsze kości DDR1 są drogie.

(system) #4

bez przesady do 300 zł można kupić coś ciekawego.. używanego

(Rayearth) #5

ale na pewno nie do pracy z officem 2007

(witek-pl) #6

athlon 64 3200+ venice , 1.5 GB ram, hd 160 sata, radeon x700 (czy siakoś tam), mobo Gygabite, zasilacz marki shit-jakiś, DVD-rw pioner, buda, klawa+mycha za 340 zeta wyczesał kuzyn niedawno, więc @MaRa nie marudź i nie pociskaj kitów, jak się szuka się znajdzie, ktoś kto chce się pozbyc bo właśnie kupił nowego wypasionego kompa nie będzie miał dylematów pozbywając się starego... a składaki badź "firmówki" z allegro sprzedają własciciele szrotów zajmujacych się recyclingiem sprzętu komputerowego, i trzeba powiedzieć robią na tym kasę (raz że firmy płaca za tak zwaną "utilizację' PieCów a dwa pociskajac puxniej te super maszyny kolejnym "szczęśliwym" nowoposiadaczom).

(Rayearth) #7

dopiero co kupilem nowego blaszaka i nadal mam dylematy czy pozbyc sie starego za 1,5 czy za 2 kafle...

nie wypowiadaj sie za wszystkich

(L A T O) #8

całkowicie się zgadzam

za 300,- no może 400zł kupisz naprawdę przyzwoity komp do prac biurowych

dosłownie 3miechy temu sprzedałem

AMD Athlon 2000 XP, dysk 160GB, grafika radeon 9600pro, zwykła nagrywarka liteon, płyta główna Gigabyte GA-7n400SL na nForce2 chipset /najlepszy pod Socket A/ jeszcze na gwarancji , 1GB ramu 2x512 400MHz, zasilacz jakiś standard z obudową - obudowa z przeszkloną ścianką

cena 350zł

to co to za komp że tyle wart - i że go zmieniłeś na nowy >>?? :o

podaj jakieś parametry - tak z ciekawości :smiley:

(Mateusz Gracz1) #9

http://www.tanielaptopy.eu/Komputery_uzywane_poleasingowe/Evesham/119

Proszę.Do 300 zł komputer.

(Mandrasik17) #10

chyba nie mówisz o tym?

(mati75) #11

Przestańcie bajki opowiadać mam della na p4 kupionego na allegro i działa bez zarzutu. Dysk ma ten co był w komplecie