PC do Grania do 6000zł [i7-8700k/SSD/OPTANE +promocja ASUSA na lepsze GPU]

i7-8700k+SSD+OPTANE(promocja asusa dla lepszego GPU)
Link do koszyka: https://www.x-kom.pl/lista/47man09u4

Skład Jednostki Centalnej:
MB(Płyta Główna) - ASUS TUF Z370-PRO GAMING
CPU(Procesor) - Intel i7-8700K 3.70GHz 12MB
+COOLER(Chłodzenie procesora) - Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB
RAM(Pamięć operacyjna) - GOODRAM 2x4GB 3000MHz IRDM X Black CL16
GPU(Karta Graficzna) - Gigabyte GeForce GTX 1060 Aorus 6GB GDDR5
HDD(Dysk Twardy Talerzowy) - Toshiba 2TB 7200obr. 64MB P300 OEM
SSD(Dysk Twardy Półprzewodnikowy) - GOODRAM 120GB 2,5’’ SATA SSD MLC IRDM (GEN2)
OPTANE(Pamięć Intel Optane) - Intel 32GB PCIe M.2 80mm INTEL Optane
PSU(Zasilacz) - SilentiumPC 750W Supremo FM2 Gold
CASE(Obudowa) - SilentiumPC Armis AR3 TG z oknem

Zrzut ekranu z koszyka:

Całość(w tej postaci): 5 858zł
Krótki opis:
Pewnie nie jedna osoba w momencie przeczytania specyfikacji, na chwilę zawiesiła się na pozycji GPU. Zaraz, Moment!! GTX 1060 w kompie za 6000zł?! Jak ty taki szuler, to ja bym ci nawet szafki nocnej z IKEA’i nie dał do poskładania, a co dopiero kompa za 6K. Złodziej, oszukista, zamknąć, analnie wybatorzyć!!!
Spokojnie, odstawmy na chwilę emocje, gdyż już spieszę z wyjaśnieniami. Kupując kombinacje tej płyty głównej + Pamięci Optane możemy skorzystać z promocji ASUSa, z tzw. cashbacku, w którym to otrzymujemy zwrot gotówki bo zakupie takiej kombinacji podzespołów. Szczegóły w linku:
https://promotion.asus.com/pl/pl/asus_z370_intel_ssd_cashback/tac (promocja kończy się w dniu 15.07.2018)
Z tejże tabelki można wczytać, iż za nasz zakup przysługuje nam cashback na kwotę 345zł. Więc Panie, Optane za darmo :>
(Janusz wołaj Grażyne, jedźcie do x-komu, z 3 weźcie bo takie okazje to się rzadko zdarzajo!)
Więc otrzymując +345zł możemy myśleć o jakiejś lepszej karcie graficznej, a konkretnie:

ASUS GeForce GTX 1070 Ti CERBERUS 8GB GDDR5 (kod x-kom: 397872) Cena:2 089,00 zł

O szaleństwo, cnie? Jak to zrobić? Tłumaczę:
Na cały komputer w tej postaci wydajemy: 5858zł (z 6000zł zostaje nam 142zł + 345zł z cashbacku = 487zł)
Odejmujemy niechcianą 1060: +1592zł (teraz łącznie 1592zł+487zł=2079zł)
Teraz: Macie 2079zł. Dokładacie (uwaga!) DYCHĘ(Panie rzucają majtkami) i bierzecie tego 1070Ti od Asusa który ma wydajność 1080, jest tańsza, bardzo ładnie się kręci i wystarczy mocy na przejście dużej ilości tytułów.

Więc w skrócie: Kupujecie mój koszyk, bez karty graficznej, zgłaszacie się do ASUSa, bierzecie od nich cashback, i następnie zamawiacie 1070Ti z ostatniego linku. Myślę, że nawet jak nie wygram konkursu, to wygrałem tą jednostką “VALUE” i parę osób sobie skorzysta z tej okazji.

Życzę miłych i długich sesji z tą niunią. A i gdyby ktoś chętny był z okolic Zielonej Góry, proszę o kontakt. Chętnie poskładam tego “pysia” :slight_smile:

Pozdrawiam
Jakub “JacobJakub” Pacholski

Ale kombinowanie… Jestem na “Nie” :stuck_out_tongue:

Może i kombinowanie, ale w zamian dostajemy:
a)BARDZO porządną płytę główną, z elegancką sekcją zasilania, która podoła OC tego prądożerka.(serio robiłem OC różnych proców ze stajni Intela na różnych MB różnych producentów z co rusz innymi chipsetami Zxx/Zxxx i gdzie zawodził MSI i GIGABYTE, ASUS (i czasami ASRock) dawał rade. Poza tym to UEFI <3333333
b)Mega porządny zasilacz który od momentu budowy komputera, będzie z nami jeszcze długo, przynajmniej przez 2 wymiany generacji GPU i Ileś(niech się dzieje wola nieba) generacji CPU.
c)Fajny układ nośników danych gdzie odrazu mamy SSD + HDD{OPTANE}, a nie sam HDD{OPTANE}, i to nie 1TB, tylko odrazu 2TB, dzięki czemu robimy na tym dwie partycje, na gry i na dane, i na każdą osobna optymalizacja i osobny rozmiar jednostki alokacji danych. Niby nie wiele a jednak na dłuższą metę cieszy :slightly_smiling_face:
d)Eleganckie chłodzenie wodne, da radę schłodzić i7-8700k bez delida póki gwarancja, oraz które bardzo ładnie zgra się z naszą płytką główną i wnętrzem widocznej obudowy, co przy ustawieniu żółtego podświetlenia pięknie się skomponuje i będzie cieszyć oko przy umieszczeniu jednostki na biurku.

A z zaoszczędzonych na Karcie/Darmowym-Zwrotnym Optane’nie (tłumaczcie to sobie jak chcecie, byle byście zyskali szmalec) dobieracie mocniejszą kartę i uzyskujecie mocny komputer do gier bez kompromisów na jakości podzespołów, bo tu zabraknie, tam zabraknie, a fpsy robić Trza. Jedyne co, to 2 miesiące po sfinalizowaniu można dołożyć kolejne 2 kości po 4GB ramu, ale to TYLKO PO TO żeby z przyjemnością otwierać 15+ kart w Chrome oraz Maxtone, tak jak robię to ja, bo jestem leniwy w przeglądaniu i przetwarzaniu informacji i najpierw otwieram, a potem następuje maraton przeglądania i zamykania.
W grach nigdy więcej jak 6GB ramu nie zająłem.

To co? Sprawdzamy powiedzenie: “kto kombinuje ten ŻYJE” :wink: ?

Taki misterny plan zasługuje na głos :smiley:

1lajk