[PC] Kupujemy tanio i dostajemy za darmo gry

Kolekcjonerki tego kalibru nigdy tyle nie kosztują. Z Wiedźmina 3 sama figurka jest dzisiaj warta kilka stów.

BTW. poddałem się. Utknąłem na adresie wysyłki.

Też jestem na adresie wysyłki, ale na tym etapie już się nie poddam :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mnie co chwile zawraca. Klikam zapisz, 10 minut czekania i ponownie wypełniaj…

U mnie to samo, ale miałem podobnie z zakładaniem konta aż w końcu załapało.

Konto mi poszło na pierwszym podejściu i nawet maila dostałem… Wkurzyłem się gdy mnie cofnęło do początku, ale teraz już mam nerwa. Ciekawi mnie czy zablokowano Januszy tj. jedna kolekcjonerka na zamówienie. Z Wiedźmakiem byłą tragedia, bo ludzie kupowali kilka sztuk i potem sprzedawali po ponad 1000 PLN na Allegro. Zresztą oferty wisiały już dzień po - sprzedawano miejsce w kolejce…

No niestety. Tego nie da się raczej uniknąć. Za dobra inwestycja :wink:

Hmm pojawiła się jeszcze inna ciekawsza inwestycja :slight_smile:
Pakiecik z Cyberpunkiem i wszystkimi Wieśkami prawie o 60 zł więcej :
https://www.gog.com/game/simply_red_cd_projekt_red_collection

1 polubienie

50 zł mniej w porównaniu do zakupu z osobna każdej gry. Smaczek dla tych co nie mają kompletnie nic od CDPR, ale W1 i W2 dawali już tyle razy za darmola, że nie zliczę.

Mnie tam nie chodziło by szukać figurek za 50 zł, a czekać aż instalator z goga będzie tańszy około 75%.

Podejście rozsądne. Nikt nie każe kupować preordera, bo cyfrowych kopii zabraknąć nie może. Sens w preorderach widzę tylko w edycjach kolekcjonerskich - limitowane ostatnio to tylko z nazwy są limitowane, a dostępne długo po premierze. W innych przypadkach nie ma sensu nawet jak to jest bardzo hypowana gra. Wiedźmin 3 też na premierę działał dość słabo i kilka miesięcy był łatany.

Da się wybrać inną opcję dostawy? Bo niby wolę mieć opcję pudełkową ale te 26 zł za wysyłkę troszkę boli.

Spróbuj na innej stronie. Grę sprzedaje też cdp.pl, euro.com.pl czy media expert.

1 polubienie

Dzięki wielkie w euro.com jest za darmo. Tylko pisze ,że wersja angielska. Tak dla upewnienia nie będzie miało to znaczenia? I będzie się dało wybrać poslki dubbin? Jednak to wersja cyfrowa niedoczytałęm :frowning:

Podobno to błąd na stronie. Gra będzie po polsku. Zresztą o ile dobrze pamiętam na GOG nie ma regionalizacji - bo klucz w pudełku jest na GOGa - i powinny być dostępne wszystkie języki. Zawsze możesz napisać do sklepu czy do CDPR.

1 polubienie

Jeśli to wersja na gog, albo steam (polecam jednak kupić wersję na gog) to dostępne będą wszystkie wersje językowe tak jak we wszystkie innych grach, ale chyba nie ma się co tak spieszyć. Gra będzie gotowa dopiero za rok :wink:

Z informacji w sieci wynika, że wszystkie pudełka mają kod do GOG - jak Wiedźmin 3. Jak chcesz na inną platformę to musisz kupić tam. Być może będzie można przekonwertować kod na Steam jak to było z dodatkami pudełkowymi do W3, ale powątpiewam w to.

A i jakby ktoś nie wiedział to BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION 97% taniej. Nie wiem czemu pokazuje 26 zł, skoro ja dzisiaj zapłaciłem 19, ale i tak dobra cena za pełen pakiet Borderlandsów. Taki sam cyrk z ceną miałem kiedyś z Ark - na jednym koncie promo 50%, a na drugim 75. I bądź tu mądry…

https://store.steampowered.com/bundle/8133/Borderlands_The_Handsome_Collection/

Potwierdzenie, że nie ściemniam:

image

Enter the Gungeon w Epic Store za darmola.

Wolałbym cały “tepajting of Ajzak” (wszystkie DLC pod wydanie rebirth).

Jeszcze 27 godzin na wyrwanie Toonstruck na GOG’u za DARMOLA !