[PC] Kupujemy tanio i dostajemy za darmo gry

Bierz, 3-ego marca wychodzi pierwszy, płatny dodatek do gry, więc gra pewnie będzie w swojej cenie, tj. 249zł. Okazję masz zakupić.
Mnie gra niestety wciągneła. Wczoraj skończyłem główną fabułę gry, teraz poboczne rzeczy zostały i cała reszta. Gra tak szybko nie znudzi się.

Też mam z tym mały problem. Czasami dołączy jakiś gracz, ale często jest tak, że sam grę przechodzę.

Do 2-go marca Black Desert na Steam za DARMO!
Im szybciej przypiszecie grę do biblioteki, to ta zostanie u was po tym czasie za darmo :slight_smile:

To nie jest czasami ten “wielki” MMO, o którym było kilka lat temu głośno, jak pokazali pierwsze screeny z gry i trailer?

1 polubienie

Divisin do niedzieli też jest darmowy, jeśli ktoś chce przetestować, czy warto wydać 12 zł :wink:

The Division 2 za 5,99zł. To może być chwilowa taka promocja. Szaleje Ubisoft ostatnio z promocją tej gry.

daj linka, bo ja widzę 119 :stuck_out_tongue:


Aktualizację dokleili. Promocja zakończona. :rofl: Tylko przez kilka godzin w takiej cenie była gra.

@lordjahu chętny do gry? Od kilku dni nie mogę dołączyć do misji “Stacja metra Kenly”, gdyż żaden agent nie chce dołączyć do misji.

1 polubienie

Jasne :slight_smile:
szukaj lordjahuPL

Anodyne 2, A Short Hike i Mutazione za DARMO na Epic Store!

2 polubienia

Kiedy im braknie kasy? Mam już chyba ze 30 gier za darmo od epic :smiley: chyba ze dwie nawet grałem :smiley:

Tym razem poniosło Epic. 3 gry za darmo. :smiley: Ale co z tego, jak większość gier to gniot. Rzadko AAA udostępniają.

Goat of Duty za darmo na Steam:

3 polubienia

Darmowy weekend z Assassin’s Creed Odyssey:

Od 19-ego marca, do 22-ego marca dla wszystkich platform.
Dobra okazja do sprawdzenia gry przed zakupem.

The Stanley Parable i Watch Dogs za darmo w Epic Store.

3 polubienia

“Patrz_Psy” drugi raz już za darmo. Chętnie drugą część bym przygarnął.

Mable & The Woody za darmo na GOG:
https://www.gog.com/game/mable_the_wood

3 polubienia

Tomb Raider (2013) i LARA CROFT AND THE TEMPLE OF OSIRIS (2014) za DARMO na Steam!

World of Tanks - 2 tygodnie konta Premium za Darmo!

Child of Light i Rabbids Goding za darmo ze sklepu Ubisoft!

3 polubienia

obraz