[PC] Kupujemy tanio i dostajemy za darmo gry

Hmm, nie jestem pewien ale może jak posiadasz część gier z zestawu to ci ich nie liczy i stąd niższa cena?

Coś w tym może być - mam kilka Tomb Riderów z listy i u mnie oferta wygląda tak:

obraz

Wszedłem zobaczyć na jak wygląda na moim steamie i rzeczywiście można potwierdzić, że zestaw nie bierze pod uwagę pakietów, które się posiada.

Poprawiłem: zestaw bierze pod uwagę pakiety, które się posiada i obniża końcową cenę o ich wartość :wink:

A szkoda że nie da rady kupić pakietu jako gifta, bo wtedy można by te gry ci się ma opylić lub oddać komuś … nieprzemyślany ten Steam jest.

A może własnie o to chodzi żeby potem nie januszować jak to ludzie robią w humblu za 10zł a potem na bazar gry z osobna odprzedawać po 20zł :smiley:

Steam to największe zło. Usunąłem konto mimo pokaźnej biblioteki gier, głównie z powodu powalonej polityki zwrotów i chrzanionego DRM.

Tylko GOG, a jak coś bardziej aktualnego to mam Xkloca.

Może i zło, ale na Linuksie klikam i gram.

Po za drm jakie wciska to jednak wali zaje***** promocjami czego nie można powiedzieć o gog :smiley:
Choć osobiście chciał bym kupować gry na gog, ale kiedy moge kupić gre za 5% wartości “legalnie” to nawet GOG bez drm mnie nie przekona.

Z DRM można sobie poradzić… :wink:

Spamując by zrezygnowali z “Denuvo update May 2020”?

Nie wiem czy porównywaliście ceny ze Steam z np. Sklepem Microsoft. Już nie pomnę Game Pass Ultimate gdzie są ciekawe gierki nawet na PieCa w abonamencie.

W ogóle wg mnie “gra jako serwis” ma lepszą rację bytu w cyfrowym formacie, gdzie nie jesteśmy właścicielami kopii, a tylko dzierżawcami wersji cyfrowej. Jak wyszła nowa gra o Star Wars to najlepszym wyjściem sprawdzenia gry był zakup abonamentu Origin Access na miesiąc, pogranie, a jak się znudziła/nie sprawdziła, anulowanie subskrypcji. Pełna wersja gry za 250 PLN, a abonament za bodaj 40 PLN.

Steam pod tym względem nie ewoluuje. Ceny w sklepach innych regionów potrafią być dużo tańsze choć gospodarka tych krajów ma się gorzej od naszej, a kurs walutowy jest bardziej niestabilny. Ja zgrzyt ze Steamem miałem po jakimś nieudanym zakupie, gdzie się nie załapałem na durny zapis o dłuższym czasie gry ponad 2 godzin. I o ile w GOG czy nawet Blizzardzie bez problemu zwrócę taką grę i otrzymam zwrot, to ze Steamem trzeba się wałkować i tarzać z Obsługą Klienta by ktoś tam kliknął “OK”.

Geneshift: Battle Royale Turbo za darmo na steamie, jak toś chce

Zgadza się, czyli mam tak tanio bo połowę z tego posiadam już :smiley: ale beka. Sorry za wprowadzenie wcześniej w błąd.

3 polubienia

Tak jakby ktoś ominął niusa dnia z wczoraj:

Gry ze zniżką do 75% w Epic Store oraz Delores: A Thimbleweed Park mini-adventure do zgarnięcia za darmo :slight_smile:

No i jak ktoś ma dobre łącze to polecam GTA V w wersji Premium (+ milion dolarków do multi).

… i nie mogło zabraknąć kuponu -40 zł na kolejne zakupy za minimum 59,99 zł :slight_smile:

1 polubienie

Aegis Defenders za darmo

Dzisiejszy przeciek dot. kolejnych gier w EpicStore:
21 Maj - Cywilizacja VI
28 Maj - Borderlands: Handsome Collection
4 Czerwiec - Ark SE

Kiedy tym wariatom skończy się worek z pieniędzmi? :open_mouth:
Zaraz się okaże, że zbankrutują i wszystkie gry pójdą wpisdjet, więc lepiej grać, póki platforma działa :joy:

Czyli plotka o Wieśku 3, to tylko plotka.