[PC] Kupujemy tanio i dostajemy za darmo gry

Spróbuj jeszcze raz przed chwilą dodałem aby sprawdzić czy też będę miał błąd i poszło bez problemu

Kilka minut po godzinie 17-ej mogłem odbierać gry, bo Epic był przeciążony i wczytywało zamówienie w nieskończoność. Powodem może być zawalony serwer Epica.

za 35 min zobaczymy czy lista jest prawdziwa :slight_smile:

Przechwycenie%20obrazu%20ekranu_2020-12-21_17-02-49

1 polubienie

Czyli jednak :slight_smile:

Dobrze że nie Colonial Marines😜

Już kiedyś zgarnąłem za darmola na Steam. Nawet nie odpaliłem.

Osobiście liczę, że Jurassic World się potwierdzi. Jedyna gra na liście, która w sumie by mi podeszła.

Też mam Aliena na steam, chyba humblebundle jakieś? Zagrałem godzinkę. Może fajny klimat, może fajna oprawa graficzna, ale uciekanie przed straszakiem to kompletnie nie mój gatunek.
Jurassic World za to podobno straszny pay-to-play.

Chyba za darmo w swoim sklepie dawali. Nie pamiętam. Sam nie lubię straszaków, gdzie nie masz czym się bronić przed napastnikiem i tak naprawdę liczysz na to, że skrypt wroga tym razem Ci odpuści lub wylosuje czy tym razem Cię zabić czy nie.

Ze dużo mikrotransakcji? W sumie nie wiem jak to wygląda i wiem tylko, że szału nie ma, ale przyjemna gierka. Biorę ją, bo moja luba jest fanką parku jurajskiego i w ogóle uwielbia dinozaury.

Brigador za darmo na GOG;u.

1 polubienie

Epic Games

Metro: 2033 Redux

1 polubienie

Wraz z modkitem.

Tropico 5 zgodnie z harmonogramem :slight_smile:

Może ktoś ma ochotę popełnić nowego RPG-a?

2020-12-23_200208

What? :joy:
В чем твоя проблема?
Я не понимаю! :wink:

1 polubienie

Jaki tam VPN na Steama, w przeglądarce miałem wtyczkę po pracy zostawioną i w Twoim linku na forum wyświetliło mi ofertę po rosyjsku. :slight_smile: Dlaczego VPN? Szukałem czegoś, a polskie ip niezbyt chciało przejść (np. glokalizacja wyników w Google). :slight_smile:

Screenshot_20201224_190703

Było :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zgodnie z planem: Darkest Dungeon z DLC The Musketeer.