[PC] Kupujemy tanio i dostajemy za darmo gry

Pierwsza Dywizja za darmo od Ubisoftu z okazji 1 września.

4 polubienia

Fajnie, pierwsza część, w którą nie grałem. Grałem i mam drugą część. Dzięki za info.

Far Cry 3 w sklepie Ubi za darmola! Interfejs jest po Chińsku, bo to chińska strona, ale odbieracie, podajecie dane do konta Ubi i zgarniacie grę. Brak ograniczeń regionalnych :slight_smile: prócz podania numeru telefonu, celem potwierdzenia konta.

Po zalogowaniu i kliknięciu na ODBIERZ GO ZA DARMO chce uruchomić adres gry w UPLAY albo pobrać instalator UPLAY. W przypadku 1. chce klucz.

Klucz przypisany do konta uplay

Aż tak mi się nie chce, żeby Chińczykom podawać dane :joy:

No właśnie, że nie. :stuck_out_tongue: Chyba, że mają lag i po kilku h będzie na koncie (tak jak było z Watch Dogs 2.

Nieprawda, nie trzeba podawać żadnego numeru telefonu (jest chiński ekwiwalent przycisku SKIP). Żeby zadziało trzeba się zalogować przez wersję mobilną serwisu (w FF Ctrl+Shift+M).

@FadeMind Nie ma żadnego laga - pojawia się od razu w bibliotece.

dziękuję :wink:

Nic nie trzeba podawać. Zalogowałem się przez przeglądarkę mobilną i tyle, gra przypisana do konta. :wink:


Gra odpalona na szybko w GeForce Now. Interfejs jest po polsku, łącznie z napisami.

1 polubienie

O stronie pisałem, nie o grze :confused:

A to spoko, zwracam honor. :wink:

Epicowi coś się pomerdało i rozdaje znowu Into The Breach. Jeśli ktoś w grudniu nie zgarnął to jest kolejna okazja :wink:

To chyba nie pierwszy raz jak się rozdawnictwo powtarza.

https://www.instalki.pl/aktualnosci/gry/43701-wiedzmin-3-remaster.html

Odświeżona wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi do sklepów jako zupełnie nowa produkcja. Dobre wieści są jednak takie, że wszyscy gracze posiadający już Wiedźmina 3 w wersji na PlayStation 4, Xbox One lub PC, otrzymają ją

za darmo!

Zakładam, że większość z Was dysponuje swoim egzemplarzem, więc… nic tylko się cieszyć.


Na nowe konsole trafi Wiesiek. Fajnie, że Ci, co kupili już wcześniej Wieśka, nie muszą płacić za odświeżoną wersję. Inne studia by odgrzewany kotlet zrobiły i jeszcze płać za to samo.

1 polubienie

Issac tak robi z każdym DLC - bul nam 36 - 45 PLN i potem wychodzi że całość nagle w październiku kosztuje prawie 200 zł.

TROPICO seria za niecałe 11 €
Zrzut strony otwierać w nowej karcie:

1 polubienie

Railway Empire i Where the Water Tastes Like Wine za darmo w Epicu.

3 polubienia