[PC] Kupujemy tanio i dostajemy za darmo gry

Dzięki, że mi to sprawdziłeś.

Nie jest wieloplatformowy, wg: tej strony: https://gameranswers.com/is-conan-exiles-cross-platform/

Conan jest fajny, jeżeli ktoś szuka ładnych okładanek z elementami miniecrafta. Natomiast Frostpunk… dobry na chwilę. Simcity go zjada, budowa bazy jest powtarzalna do bólu. Po nastukaniu automatów i magazynów można jechać na 2 tygodniowe wakacje, a wszystko będzie OK. :slight_smile:

Frostpunk to krótka gra, fakt, w sam raz za darmoszkę kilka godzin pograć, ale za to ładna (chociaż przez tą ładność traci nieco na czytelności). Z automatonami przesadzasz, bo w chwili kiedy już ich się dorobisz kilka, to jest praktycznie koniec misji, a w zasadzie bez nich chyba nie da się przeżyć końcowej fali mrozu. No i nie kupowałem dodatków, więc nie wiem, czy rozbudowują jakoś mechanikę - obawiałem się właśnie tej powtarzalności i sobie odpuściłem.

Ps.
Może ktoś jeszcze nie odebrał kuponu na 4 dyszki?

Genshin Impact za darmo w Epic Store.

1 polubienie

To już na Epica Genshin Impact przeszedł? Pamiętam, że miał osobny, swój launcher.

Dziś od godziny 17-ej, do odebrania na Epicu będzie Control, w edycji standardowej: https://www.mydealz.de/deals/control-kostenlos-im-epic-games-store-1811944?utm_source=mappshare&utm_medium=referral&utm_content=1811944&utm_campaign=2021-06-10

Widziałem tylko te dodatki, i najwiecej dodaje Last Autum (dopiero budujesz generator). Gdyby na ich zakup działał kupon -40 zł, to za 30 pln byłyby warte uwagi. W cenie bodaj 80 lepiej kupić inną grę. :slight_smile:

OpenTTD za darmo na GOGu!

Zniżki letnie przy okazji :slight_smile:

1 polubienie

Ciekawe, czy jak przy darmowym GTA serwery Epica padną :stuck_out_tongue:

Czy ja wiem, ze wszystkich darmowych znajdziek może jedna zainstalowałem, a resztę to tylko kolekcjonerski dodałem :smiley:

No nie wiem czy takie wielkie bum będzie na grę, jak w przypadku GTA, by to serwery siadły :smiley:


Gra odebrana :smiley: I nie jest już tajemnicą, jakie następne dwie gry będą od 17-ego czerwca. :smiley:

Wziąłem Control, ale wolę wersję na GOG więc w ramach obecnej wyprzedaży kupię by mieć bez DRM.

Dla tych co nie wiedzą to podobno przez całą wyprzedaż na GOG mają być cztery rozdawnictwa.

1 polubienie

Od dzisiaj, na GOG.com można za darmo sobie ściągnąć RTS-a Loria.

1 polubienie

GTA chyba dalej bazuje na „rockstar luncher”.


Dodatkowo przycisk „pobierz” ciągle kojarzy mi się z akcją na 48h testowania i potem cofaj datę w UEFI i odłącz internet by grać dalej.

Xbox game pass znów w promce 3 miechy za 4 zł !

Nie wiem czy skorzystaliście ale w Epic Store jest bon na zniżkę gry o 40 zł. Ja tak kupiłem Days Gone za 129 zł na PC :slight_smile:

Jak to jest z tymi zniżkami ? Pamiętam, że ktoś pisał, że przedłużył sobie GP na 3 lata. Ja dopiero 1 raz kupiłam GP, właśnie w tej promocji za 4zł i jeszcze nie bardzo wiem jak to działa.

Były różne metody alternatywne na przedłużenie wykupionego okresu, gdzie było wyraźnie taniej, więc ludzie od razu wykupywali na lata. Ten tutaj dotyczy tylko nowych użytkowników.

Rozumiem :slight_smile: