PC + LCD jak to ugryźć?


(Keppay) #1

Witam,

Mam PC z kartą graf. Radeon X1550 http://www.2it.pl/foto/SAP/75433.jpg i telewizor LCD full HD Samsung 32''. Powiedzcie mi jaki kabel najlepiej jest kupić żeby obraz z kompa był na telewizorze jakości hd ?? Mam kabel VGA ale wtedy musze odłączyć monitor. Pomóżcie :slight_smile:

Ps. Laik ze mnie .. :stuck_out_tongue:


(Yamaha503) #2

Chyba aby mieć obraz HD trzeba mieć lepszą kartę... jakiegoś radka HD lub gf'a z serii 9 (tak mi się wydaję)


(Novy66) #3

Pharah ma racje, masz za słabą karte do HD, a co do podłączenia do TV to możesz podłączyć przez wyjście S-video w twojej karcie, kabel napewno masz bo dają z kartą w komplecie.


(steemm) #4

kup kabel DVI i przejściówkę dvi -> HDMI w 2d będziesz w stanie wyświetlać filmy, internet itp ale o grach to zapomnij :slight_smile:


(slawektor) #5

Najlepszy sposób podpięcia PC do TV to przez d-sub (dodatkowe łącze komputerowe w tv)jeżeli nie masz to możesz przez dvi-hdmi, będzie dobrze, w grach i przy wyświetlanych filmach też. Na forach HDTV nie polecają podpinania PC przez S-Video.Pozostaje kwestia mocy kompa do dekodowania materiału w rozdzielczości 1080p ,nie wiem czy to prawda ale podobno zdecydowanie lepiej od ATI radzi sobie Geforce ,zobacz też to http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=4522