PC nie wykrywa TV przez Kabel HDMI

Witam

Z góry uprzedzam, że przeglądałem wszystkie tematy dostępne na internecie a propo tego problemu, jednak nic nie pomogło -.-

Miałem kompa podpiętego do tv przez hdmi, działało wszystko do czasu, aż się nie położyłem na łóżko -.- Wyskoczył komunikat “Brak Sygnału” na tv i od tamtego czasu nic nie byłem w stanie zrobić z tym.

Wyłączałem kompa, podłączałem, ustawiałem w menu tv itp itd i nic.

Grafika to Radeon HD4800 a telewizor to Philips.

W ustawieniach dźwieku, jednak kabel jest w jakiś sposób wykrywany, jednak komunikat “not pluuged in” mówi co innego -.-

Jakaś porada? Nie spodziewam się uszkodzenia kabla, bo przeniosłem się jedynie z klawką dwa metry do tyłu, a wszystko padło jak komuna…

Naprawdę liczę na jakąś pomoc, osobiście wolałbym kontakt przez skype i tak na raz dwa, krok po kroku, załatwić to w 20 min :wink:

Jeżeli są potrzebne jakieś dodatkowe informację, to walcie listę, wszystko udostępnię niech to tylko zacznie działać, bo nie mam na czym filmów z kobietą oglądać:(

BTW Mój skype to shakethat90 :slight_smile:

-u mnie zepsuły sie gniazda hdmi w tv,jak podłączałem kompa…-sprawdż u siebie podłączając inne urządzenie…/robiąc to będziesz mądrzejszy o wiedzę jaka z tego wyniknie…/…

Mam 4 wejścia HDMI w telewizorze i przepinałem kabel do każdego z nich (ustawiając to odpowiednio w tv [no chyba ze nie umiem tego robic-.-]), również pożyczyłem kabel od znajomego (działający w 100%) jednak żadnego progresu z nim nie osiągnąłem. Nie posiadam żadnego innego urządzenia która ma wejście hdmi w domu…

Sikor90 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Już jest chyba dobrze?:>