Pc+Tv , problem

Witam !

Mam problem , grzebie juz przy tym caly dzien ale bez skutku , wiec postanowilem napisac posta , moze Wy mi pomozecie.

Chodzio o to , ze chce podlaczyc Kompuer do telewizora , wszystko pieknie dziala , kolory sa itp … tylko , ze nie widac calego obrazu tzn. musze ruszac mysza aby odslaniac kolejne kolejne kawalki obrazu na telewizorze( tak samo jak przy ogladaniu stron internetowych trzeba scrollowac na dol , zeby zobaczyc reszte , to ja musze na boki i w gore ;/ ).

Kiedys tez mialem podobny problem i o ile pamietam kliknelem na cos w opcjach sterownika ( mam GF 8800 GTX + stery 182.50 czyli najnowsze)no ale teraz nie moge tego znalezc

Moze mi ktos pomoc ?

Pozdrawiam . :slight_smile:

Musisz ustawić w ustawieniach klon obrazu żeby był taki sam w tv jak i na kompie i ustawić rozdzielczość

Klon mam ustawiony :slight_smile:

Co masz na mysli ze zmiana rozdzielczosci ? :slight_smile:

Kiedys mialem 1024x1028 na monitorze i wszystko bylo okej na telewizorze , a byl to stary telewizor .

Teraz jest to troche nowszy 100 Hz , no i rozdzialka na monitorze 1920 x1200 :slight_smile:

Po zmianie rozdzielczosci jest tez to samo tylko , ze ikony sa wieksze ale nadal trzeba ‘‘scroolowac’’ :stuck_out_tongue:

tzn jak masz do wyboru domyślny ekran i masz tv to jemu zmień rozdziałkę coś powinno pomóc

nadal to samo tylko , te ikonki wieksze a nadal musze ruszac mysza by odkrywac reszte ekranu :frowning:

zmień proporcje z 16:10 lub z 16:9 na 4:3

Przejrzyj http://solar.blurp.org/tvout.html może coś znajdziesz.

Klin , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif