Pc vs konsola

Mam kilka pytań.1 jak wygląda internet na konsolach xbox360 i ps3?Tak samo jak na kompie?2.Czy mam szanse zamienić kompa na jakąś z tych konsolek,xbox lub ps3?500gb dysk samsung 7200obr,płyta asus m3n78em sli hybrid ,karta gforce gt240 1gb,4gb ram o taktowaniu ponad 600mhz proc athlon 2x 3ghz,nagrywarka liteon ,płyta jest na gwarancji i karta grafiki tez.Wszystkie najnowsze gierki chodzą bez zarzutów,ale już mam dość instalowania systemu co 2miechy ,a bo to wirus albo coś innego.Proszę o odpowiedź.

To ciekawe, mój system stoi już 2 lata i chodzi jak nowy.

Jak o niego dbasz, to nic dziwnego, że po 2 latach chodzi jak nowy :slight_smile:

Zainstaluj antywirusa, nie wchodź na podejrzane strony, nie instaluj co popadnie, wykonuj co jakiś czas optymalizację systemu - będzie działać długo. Przy instalowaniu wszystkiego co się nasunie, ściąganiu piratów czy szukaniu cracków i kluczy po najciemniejszych zakamarkach Internetu, nawet dobry antywirus nie pomoże.

werewolf836 , jeśli chodzi ci o to czy wszystkie strony działają jak na kompie to nie licz na to, nie ma tam żadnej porządnej przeglądarki typu Opera, Chrome, Firefox itp a jedynie przeglądarka w podstawowej funkcjonalności która niestety nie ze wszystkimi stronami radzi sobie jak trzeba (sprawdzałem to na ps3 kumpla, jak się nie mylę to przeglądarka jaka tam jest to jakieś NetFront).

Przeglądarka na PS3 jest tylko czasem swoiście się zladdźy :confused: Mówią (ploty) że będzie google chrome =D> a co do pytania to chodzi Ci też o multi w grach? jeśli tak to multi jak na PC. Na ps3 darmowe (to chyba nie powinno dziwić) ale na Xklocu PŁATNE! :frowning:

Czyli przeglądarka znana z telefonów Sony Ericsson.

“ściąganiu piratów czy szukaniu cracków i kluczy po najciemniejszych zakamarkach Internetu, nawet dobry antywirus nie pomoże” :smiley:

Oj pomoże pomoże.Antywirus jak coś zakończy połączenie z zainfekowaną witryną.AntiLogger za to jak coś wyłapie próby manipulacji czegoś w systemie #-o .

Dzięki za odpowiedź,na xboxie wiem że multi jest płatne,ale chyba mam większą szanse zamienić kompa na boxa niż ps3.A opłaty nie są jakoś wygórowane więc nie jest tak źle.

O ile będzie wiedział, że dana witryna jest zainfekowana :slight_smile:

Konsoli używaj do rozrywki, a kompa do pracy, przeglądania i ewentualnie rozrywki. Tak niestety jest najwygodniej.

Na Xbox360 nie ma przeglądarki internetowej w ogóle, to dość poważny problem jeśli się chce wyrzucić komputer.

Jest co najwyżej aplikacja Facebooka i Twittera.

Jak dla mnie konsole tylko do gier. One nigdy komputera jako tako nie zastąpią.

U mnie to wygląda tak:

PC- praca/internet i cała reszta

Konsola (PS3)- do grania