PC wiesza się podczas instalacji windowsa i

(Adler) #1

Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale co jakis czas gdy instaluje windowsa komputer zawiesza sie i musze zaczynac prawie od nowa instalacje. Problem ten tez wystepuje gdy chce przeskanowac Bittdefenderem komputer i takze gdy zgrywam jakies wieksze pliki typu 2Gb na inna partycje. Temeratura procesora jest w ok tzn 50 stopni karty graficzniej rowniez. Wydaje mi sie że to może być wina dysku twardego i dlatego zwracam sie do was z prosba o podanie linka do programu ktory mi sprawdzi błedy na dysku i jeszcze lepiej jak je zlikwiduje :wink:

Złączono Posta : 13.09.2006 (Sro) 14:14

może mam za niskie napiecia tutaj możecie zobaczyć jak to u mnie wyglada --> dsc01067bj6.th.jpg

(Kosior6) #2

Adler , jak tam pamięc...bo to ze podczas instalki sie wiesza to mi najbardziej na pamieci wygląda...Jakiego Windowsa używasz...

Przeskanuj pamięc programem MemTest 86+ pod kątem błędów...

(Adler) #3

tylko jak możesz wytlumacz mi jak mam to zrobic tym programem bo widze tylko czarne okienko nic pozatym gdy biore instal hmm...

(De Niro) #4

:arrow: ACPI w BIOS'ie włączonę :?:

:arrow: jaka karta graficzna :?:

:arrow: czy podkrecałeś dysk :?:

:arrow: czy CDROM i płyta systemowa jest w dobrej kondycji :?:

:arrow: podaj konfiguracje sprzętu :?:

(silvver) #5

proponuje przeskanować dysk HDD Regenerator

(Adler) #6

Wydaje mi sie ze mialem konflikt sprzetu ponieaz modem, i dwie kart sieciowe razem z grafika i dzwiekiem znajdowaly sie kolo siebie. Usunalm modem karty sieciowe i ponwnie zaisntalowalem wina bez zadnych problemow :slight_smile:

(De Niro) #7

nie ma znaczenia ze są koło siebie, chodziło bardziej o przydzielenie IRQ

(Adler) #8

jesli mozesz to jasnie prosze o wyajsnienie terminu IRQ