PcAnywhere 12.5 Jak połączyć?

Witam.

Chciałbym połączyć ze soba 2 komputery. Mój komputer ma być jako admin komp brata jako remote. Drugi komputer jest podłaczony przez Wi-Fi mój bezposrednio kablem z modemem. Ogólnie nic nie konfigurowałem z siecią ani połączeniem ale np. w grach komputery sie widzą w trybie LAN. Jeśli ktoś używa tego programu lub wie co i jak to mógłby napisać tak krok po kroku co i jak ??

Z góry dzieki.

Dziwne - nie dostałeś dokumentacji razem z programem ? Poza tym - skoro komputery się widzą w grach po sieci - a sieć jest lokalna - to nie uważasz że używanie Anywhere jet trochę jak strzelanie z armaty do komara ?

Chodzi mi o to zeby za pomoca mojego kompa sterowac tym drugim. Kompy się widzą ale tylko w grach.

Tak konkretnie - co zamierzasz robić z tym drugim komputerem ?

Chodzi o takie zdalne sterowanie. Zeby za pomocą mojej myszki i klawiatury sterować drugim komputerem. Czytałem na forach i ten program był polecany.

To samo możesz zrobić przy pomocy darmowego TeamViewera. No - chyba że masz jakieś ambitniejsze plany …

TeamViewer jak kolega pisał albo stawiasz serwer VNC na komputerze, którym ma być sterowanym.

Pozdrawiam!

TeamViewer jest po polsku i jest bezpłatny, używam i jest to świetny program.