PDF do PDF


(Lidzia7) #1

Witam,

kopie przez neta i nie mogę znaleźć. Potrzebuje programu, który umozliwliwaiałby wklejenie PDFu do PDFu. Tylko nie chodzi mi o tworzenie dodatkowej strony w tym PDFie tylko np. z PDF nr1 wycinam w np w programie "FoxiPDF Editor" kawałek grafiki i na to miejsce chcę wstawić inny plik PDF. Próby importowania do Corela i zapisania jako bitmapa niestety zakończyły sie niepowodzeniem bo urwało mi kawałek bardzo istatnej graiki z tego PDF nr2.

Także czy jest jakiś program do takowej czynnośc??


(Koniar1) #2

Foxit PDF Editor?


(Lidzia7) #3

taaaak, tylko, że za pomoca tego programu nie moge nanieść innego PDFa na stronę, która tez jest w PDFie. Inne programy złaczą mi te dwa pfdy i wychodza mi dwie strony a kompletnie nie o to mi chodzi.... :confused:


(Koniar1) #4

Chcesz edytować PDF jak Word'a?


(Phobos64) #5

Indesign CS4, Illustrator. Ten pierwszy pozwoli wkleić PDFa w dowolnym miejscu (w ramce), drugim można cześciowo edytować zawartość PDF, niestety nie do końca tak jak by się tego można spodziewać, czyli cześć tekstu może się zamienić w krzaczki, cześć będzie rozstrzelona w dziwny sposób, innego tekstu nie zmieni się wcale, grafiki zawsze będą poprzycinane itd. Co ty właściwie chcesz zrobić?


(Lidzia7) #6

No właśnie mam dwa pliki PDF. Jeden to normalna strona z tekstem, grafika a drugi, to jakby projekt. I chcę ten projekt wdziabać do tego pierwszego PDF'a


(system) #7

Infix

A tu trochę tutoriali pokazujących możliwości tego programu.