PDF do PDF

Witam,

kopie przez neta i nie mogę znaleźć. Potrzebuje programu, który umozliwliwaiałby wklejenie PDFu do PDFu. Tylko nie chodzi mi o tworzenie dodatkowej strony w tym PDFie tylko np. z PDF nr1 wycinam w np w programie “FoxiPDF Editor” kawałek grafiki i na to miejsce chcę wstawić inny plik PDF. Próby importowania do Corela i zapisania jako bitmapa niestety zakończyły sie niepowodzeniem bo urwało mi kawałek bardzo istatnej graiki z tego PDF nr2.

Także czy jest jakiś program do takowej czynnośc??

Foxit PDF Editor?

taaaak, tylko, że za pomoca tego programu nie moge nanieść innego PDFa na stronę, która tez jest w PDFie. Inne programy złaczą mi te dwa pfdy i wychodza mi dwie strony a kompletnie nie o to mi chodzi… :confused:

Chcesz edytować PDF jak Word’a?

Indesign CS4, Illustrator. Ten pierwszy pozwoli wkleić PDFa w dowolnym miejscu (w ramce), drugim można cześciowo edytować zawartość PDF, niestety nie do końca tak jak by się tego można spodziewać, czyli cześć tekstu może się zamienić w krzaczki, cześć będzie rozstrzelona w dziwny sposób, innego tekstu nie zmieni się wcale, grafiki zawsze będą poprzycinane itd. Co ty właściwie chcesz zrobić?

No właśnie mam dwa pliki PDF. Jeden to normalna strona z tekstem, grafika a drugi, to jakby projekt. I chcę ten projekt wdziabać do tego pierwszego PDF’a

Infix

A tu trochę tutoriali pokazujących możliwości tego programu.