PDF - edycja

Witam.

Poszukuję programu do edycji plików PDF, żeby mógłbym wypełniać np. w tabelce. Proszę o pomoc.

najpierw konwertujesz do doc, a potem zmieniasz i zapisujesz w pdf. Do konwersji doc: finereader lub wiele konwerterów online (który wybrać zależy od treści), A potem w wordzie zapisujesz do pdf :slight_smile:

Dzięki. A znasz jakiś programik do edycji PDF?

Adobe Acrobat (bez reader), ew nitro pdf(nie używałem go)

Jak masz win 7 lub 8. Zainstaluj sobie nowego Offica, tj oficjalną, legalna betę. Tam opcja jest i to legalnie.

Adobe Acrobat bym sobie odpuścił. Po co piracić soft za kilka tysięcy dla głupiej tabelki.

Ja mam Win XP.

W najnowszym office również konwertujesz dokument.

Witam. Ja do pojedynczych tabel , formularzy…używam darmowego Foxita Reader i sobie wpisuje co potrzebuje …bez żadnego konwertowania. Pozdrawiam

A ja myślałem że foxit reader to czytnik pdf.

darmowe programy do pdf zawsze nazywaja sie czytnikami albo przegladarkami… ale maja troche funkcji do prostej edycji plikow pdf.

Jest foxit editor w wersji free ozdabiający obrabiany dokument napisem na czerwono u góry strony że jest to wersja free.

SMDOBPRO…to jest opis tego Twojego darmowego Foxit Edytor.

Opis:

Darmowy program do edycji dokumentów PDF. Cechy: edycja tekstu, dodawanie obiektów graficznych, usuwanie obiektów graficznych, zmiana czcionek, zmiana rozmiaru czcionek, na każdej stronie dokumentu jest logo producenta - wersja Trial programu. Pozdrawiam

http://www.google.pl/#hl=pl&tbo=d&q=+si … 01&bih=650