Pdf

Witam. Poszukuje dobrego programu do tworzenia dobrej jakości plików PDF ale taki który rozpoznawał by wiele formatów. Jake według was są najlepsze. Dzięki z pomoc.

Jeszcze raz poszukujesz programu który tworzy PDF czy chodzi ci też o inne formaty. Polecam przeczytać artykuł

:arrow: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=17

a innych nie ma prucz tych co na dobrychprogramach

Bardzo fajnym programem, ale niestety płatnym jest ABBYY PDF Transformer 1.0 :smiley:

abby bardzo dobra firma bo ma cale zaplecze do polskich czcionek a jesli chodzi o konwersje pdf na inne formaty polecam ADOBE ACROBAT PRO 6.0 bo testowalem wiele program takich jak solidconverter, pdffactory czy win2pdf fakt ladnie przerobią na pdf ale spowrotem na worda robią belty i dokument albo nie ma czcionki polskiej albo wogóle nie do czytania tak wiec adobe acrobat 6.0 pro albo produkty abbyy inne nie sprawdzają sie z polską czcionka:)

Witam.

Ja polecam PDFCreator. Używam go od pewnego czasu i wszystko ładnie robi ( po za kawą :smiley: ) Lazikar podał linka, więc nie będzie problemu ze znalezieniem programu. No i jest spolszczony.

Pozdrowionka

Również polecam bardzo porżądny program :smiley: :smiley: :smiley:

Pozdrawiam!!

mam nadzieje ze dobry jesli spowrotem z formatu pdf powiecmy na worda nie bedzie mila problemu z polską czcionką :wink:

ale dalej przysatje z liderem w tym kierunku czyli ADOBE ewentualnie ABBYY

bartekdko pisze

Dokonywałem konwercji tekstu pdf do formatu doc (word ) nie był zadnych problemów… Czyli na Adobe dawalem zapisz dokumen.pdf t jako. dokumen.doc

Pozdrawiam

i racja z adobe czy abbyy nie ma problemu tak dla zainteresowanych polecam sprawdzic SOLIDCONVERTER w jedną strone ładnie mu idzie z konwersją a z drugą…sprawdzcie :lol: