PDFCreator nie działa po pierwszej konwersji

Witam wszystkich

ostatnio pojawiła się u mnie pilna potrzeba przetworzenia dokumentów doc na pdf. Zainstalowałem w tym celu program PDFCreator. Niestety po pierwszym prze konwertowaniu program się rozsypał. Próbowałem go odinstalować. Niestety automatyczne kasowanie nie wchodziło w ogóle w grę - dostawałem komunikat że plik uni000 jest uszkodzony i nie można usunąć. W takiej sytuacji usunąłem dziada ręcznie wpierw z rejestru a następnie wszystkie pliki i foldery jakie pozostały. W obecnej chwili chcę ponowić instalację tego programu. Niestety dostaję komunikat typu - Program jest już zainstalowany. W celu kontynuacji proszę usunąć starszą wersję programu. - Tutaj pojawia się moje pytanie. Gdzie, co i jak usunąć, aby instalacja ruszyła z miejsca? Będę wdzięczny za odpowiedź. Z góry dziękuję za pomoc

Wyczyść rejestr programem typu CCleaner.

Zobacz w katalogu Documents and Settings\Twój_profil, czy gdzieś nie ma resztek tego programu. Powinno coś być w Ustawieniach lokalnych\Temp

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Rejestr czyściłem za pomocą dwóch programów - EasyCleaner oraz Regcleaner. Z katalogu

usunąłem pozostałości po programie. Wyczyściłem również na wszelki wypadek tempy. Spróbuję wyczyścić raz jeszcze rejestr, tym razem za pomocą CCleaner i dam znać.

Dodane 22.01.2009 (Cz) 22:30

Niestety program CCleaner również nie pomógł. Ma ktoś jakieś pomysły?

Tez sobie z tym nie moglem poradzic, ale znalazlem inne rozwiazanie na stronie http://www.pdfcreator.de.vu/

If you are not able to install PDFCreator, because the setup gives an error that PDFCreator is already installed, then use the Parameter /ForceInstall to force the installtion.

Użyj Windows Installer CleanUp.

zaden cleaner nie potrafi sobie z tym poradzic, ani Windows Installer CleanUp, ani CCleaner, ani EasyCleaner, ani Regcleaner

Witam! Otóż miałem ten sam problem co wyżej wymieniony. Jednak jest sposób na to zeby go odinstalowac. Wejdźcie w start,potem panel sterowania, na panerze sterowania bedzie taki program ,Dodaj lub usuń programy’’ Wejdźcie tam i znajdzcie ten program na liscie potem kliknij zmien/usuń. I sie odinstaluje . Pozdrawiam! !!