PDFCreator

Od pewnego już czasu jestem użytkownikiem różnych wersji tego programu, ale ostatnia, zamieszczona na vortalu (mówię o 0.8) po prostu mnie wzburzyła.

Od wczesnych wersji 0.7 PDFCreator był u mnie (Win98, GhostScript 8.14) programem bardzo niestabilnym - średnio co druga próba wydrukowania czegoś do PDF skutkowała wyświetleniem komunikatu “Systemfelher” i odmówieniem dalszej współpracy. Dało się to jednak przeboleć. W wersji 0.8 beta było to jeszcze znośne. Gdy jednak ściąnąłem ze strony DP wersję stabilną z patchem, sytuacja stała się zupełnie nienormalna, bo program za każdym razem wyświetla komunikat o błędzie w module modRunAsUser. Nie mam pojęcia co zrobić, przeinstalowanie nic nie dało.

W każdym razie ostrzegam przed tą wersją wszystkich i radzę dwa razy zastanowić się przed dokonaniem aktualizacji.

Ja ją zainstalowałem i działa ok. Nie ma żadnych problemów :smiley: :smiley: :smiley:

proponoje openoffice wszystko robi do PDF-a

Nie wszystko tylko to co poprawnie otworzysz OpenOffice’em. Nie jest to zaś tak prosta sprawa jak masz np. dokument z Worda z tabelami.

Co do problemu z wersją 0.8.0 to u siebie go nie zaobserwowałem - sugeruję po prostu instalację jakiejś wcześniejszej wersji. Program nie jest jeszcze jak widać po numeracji w ostatecznej wersji…

Skoro OpenOffice wszystko robi do PDF-a, to co w tym złego??? Że PDF Creator coś takiego robi??? :smiley:

Surykat

Kłania się sztuka czytania tekstu ze zrozumieniem. Przeczytaj uważnie post Krogulca, a dopiero potem zabieraj zdanie. Krogulec wyraźnie napisał że open office nie radzi sobie z tabelkami stworzonymi w wordzie i dlatego do konwersji tego typu dokumentów do formatu pdf proponuje pdfcreatora.

SuryKat, jak zwykle nie rozumiesz, o co chodzi. ;] Kto powiedział, że jak OpenOffice wszystko robi do PDF-a, to coś w tym złego? ;]

Polecam Adobe Acrobat do robienia PDF’ów :slight_smile:

Fiesta już przeczytałem post Krogulca uważnie. Teraz mogę zabierać zdanie?

To chyba oczywiste ;] Jak masz coś ciekawego do powiedzenia i na pewno zrozumiałeś to, co napisał Krogulec ;]

Boczi masz rację! Adobe Acrobat robi wszystko do PDF-a! :lol:

Jak zwykle coś Ci się pomyliło. Czy JA powiedziałem, że Adobe Acrobat robi wszystko do PDF-a…? :?

P.S. Jednak nie posłuchałeś mojej rady. Nie przeczytałeś uważnie postów… ;]

BARDZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ZaBaWnE! !!

To nie miało być zabawne… ;] :smiley: