Pędzelek w Mój komputer

Witam!!

Mam problem taki, że jak uruchamiam komputer i włączam ikonkę mój komputer to zamiast ikon dysków włącza się pędzelek i tak cały czas. Nie pojawiają się ikonki dysków, myśli cały czas. Mam system Windows XP Home Edition. Oto mój log z ComboFixa http://wklejto.pl/4544

Proszę o pomoc!!

Dziękuje i pozdrawiam!! :slight_smile:

Możesz screena dać?

Proszę oto screen.

th_mk.jpg

zboral , przeszukuje Mój komputer w celu wyszukania dysków i napędów. Długo czekałeś aby to znikneło?

To wiem, że wyszukuje dyski. Problem tkwi w tym, że to znika po jakiś 5 minutach lub dłużej. Za każdym razem jak włączę Mój komputer to wyszukuje dysków. Tylko to jest strasznie irytujące i nie mogę później zapisać żadnego pliku.

zboral , a od jakiego czasu wyszukuje te dyski?

PS. To nie jest pędzlek tylko lampka :wink:

Jakimi programami czyścisz i skanujesz komputer ??

Wejdź w Połączenia sieciowe i właściwościach wszystkich połączeń wyłącz Udostępnianie plików i drukarek w sieciach Microsoft Network,

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 10:27 został dopisany post przez marcinch7

PS. To ani pędzelek ani lampa, to latarka :lol:

Te dyski wyszukuje od praktycznie od początku wgrania Windowsa i za każdym razem tak jest. Muszę powiedzieć, że to chyba uzależnione jest od ikonki połączenia sieciowego bo ona mi się włącza strasznie długo i później tak myśli mój komputer.

Wyłączyłem i bez żadnych zmian.

CCleaner, Odkurzacz, Avast, czasem MksVir online

Chkdsk, kontrola usług i autostartu, kontrola MFT, wyłącz przeszukiwanie sieci.

Chkdsk wykonałem i bez zniam, a tamte czynności jak wykonać, mam zoptymalizowany autostart.