Peer guardian

Co chwile mam jakąs komende policji :hahaha: Co to znaczy ??

najprawdopodobniej to że chcieli zobaczyc co sciagasz, lae najwidoczniej program ci zablokował :smiley:

Kitu pitu …

Usuwasz programy P2P i dzieciak działa na kącie z ograniczeniami

Takie kity nie mi … :smiley:

a po co , skoro sie ze znajomymi plikami wymienia on i ja??

To nie kituj że :

Peer guardian w tym Cię nie ochroni tylko blokuje dostęp od organizacji typ walki z piratami .Policji itp. Tem adres policji to zwykła ściema. Policja montyje zwykłe pecety w na zwykłych adresach i tyle im zrobisz :smiley:

Mieszasz koleko w zeznaniach :smiley: :smiley:

nie kituje bo niemam zadnego nielegala, ale kto wie co kiedys przyjdzie synowi do głowy :roll:

Peer guardian w tym Cię nie ochroni - czyli instalizacji nielegałów !!

jak najbardziej :smiley:

a jest jakis porramktóry blokuje instalowanie pirata?? chyba raczej nie ale sie zapytam

No niestety polskiej policji zadko udaje sie namierzyk kogos :twisted: A szkoda bo to zdeka nie fer. Ja osobiscie uzywam Peer Guardian i tobie go tez polecam :slight_smile:

Nie ma , ale jest np >>> Beniamin 1.4.176

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1133&t=92

A poza tym

albo tylko

.

A firewall nie blokuje tych polonczen :?

jak znasz adresy to proszę bardzo . Ręcznie wpisuj reguły blokowania.

Po tygodnu się zmienią i kalapito z blokowania.

firewall blokuje ale nie takie połączenia, napewno :lol:

PeerGuardian pełni taką dodatkową rolę firewalla przeznaczoną do okreśłonego celu.

Oczywiście firewall z PG może współpracować.

dzieki czemu czujemy sie bexzpieczniej, ja własnie to instaluje, zobaczymy w logach potem jakie połączenia bedzie mi blokował :smiley:

znów problem. Dużo stron mi nie chodzi (np imageshack czy linki podane przez Madafaker’a w dziale na luzie) Czy to może być przez peer gurdian ?

Tak.

Najlepiej kliknij w programie na Allow HTTP.

Będzie blokowało tylko adresy IP. :smiley:

Dziękuje, pomoglo :stuck_out_tongue: