Pekao SA czy PKO BP?

Niedługo kończy mi się ważność karty z Eurokonta OK w Pekao SA. Dlatego chce z niej zrezygnować i wziąć coś “dla dorosłych”. Z Pekao SA jestem średnio zadowolony. Tydzień po skończeniu 18 lat nie mogłem już logować się do konta przez interent (wcześniej była full opcja, przelewy doładowania itp.). Mam już eKonto w mBank-u, ale muszę wybrać jakiś bank który mam u siebie w mieście. Dwa liczące się u mnie banki to te z tytułu postu. Który jest lepszy? W Pekao SA podoba mi się "EUROKONTO NET. Za to z PKO BP, konto Inteligo. Które Waszym zdaniem bardziej opłaca się założyć? Cenniki opłat i prowizji poznałem. Chodzi mi tylko o Waszą opinię. Jeśli chodzi o wpłaty to na konto będzie wpływać od 100zł do 200zł miesięcznie.

Więc ja mam konto w Pekao SA jak Ty, również jestem średnio zadowolony. Jak chcesz przedłużyć to domagaj się ciekawej oferty, bo mają takie.

ja ma także w SA ale jestem w pełni zadowolony… co do BP miałem styczność i odradzam, personel mało wykwalifikowany jak dla mnie po 1 godzinie czekania przy okienku (skandal) w informacji powiedziano mi że jednak nie otworzą okienka ponieważ pani jest na zwolnieniu. tymczasem pani z okienka bok mówiła wcześniej że za pół godziny okienko będzie otwarte. Oni nawet nie wiedzą jakich pracowników mają na zwolnieniu lekarskim.

Do tego mogłem skorzystać tylko z tego okienka ponieważ tylko tam wypłacają stypendia. To chore… odradzam