Pen Drive

Tak kupuje nowy. Powiem później na forum jak się sprawuje i taki będzie finał :stuck_out_tongue:

Ad 1 gwarancja u kingstona jest 5 lat

http://www.kingston.com/company/warranty.asp

Ad 2 ) Actina nie jest predkosci High speed wiec tranfer musi byc mniejszy tranfer

ad 3 ) tu masz problem wykrywalnosci pod win 98 rozwiazany

http://www.kingston.com/support/faqs/da … sp?s=kusb1

Ad 4) poza tym wyglad (estetyka kingstona jest lepsza niz pendraka Actiny

wiec suma sumarum kingston jest godna polecenia pamiecia przenosna

tak samo z Actiną da się coś zrobić jeśli nie wykrywa

a że godna polecenia to powiem że i Actina jest to mówię nie tylko ja

No to kupie Kingstona :stuck_out_tongue:

człowiek nie wie co traci póki nie spróbuje czasami lepiej nie wiedzieć bo żal byłby zbyt duży ale rób jak chcesz

Czyli mam kupić Actine m89 ty co byś kupił?

ja bym kupił Actine w sklepie netowym jeśli by mi nie przypasowała to bym ją odesłał (w ciągu 7 dni polskie prawo zezwala na zwrot towaru bez podania przyczyny ale tyczy się to towaru kupionego na odległość) a jeśli by mi przypadła do gustu zostawił ale nie muszę bo wiem że Actina robi porządny sprzęt (chyba że lipna partia = wina tego co sprzęt przechowywał czyli nie wina producenta)

powiem tak :

Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 10 dni licząc od daty zakupu (data na fakturze).

Sklep nie przyjmuje sprzętu używanego, rozpakowanego, niekompletnego.

Klient akceptując zamówienie potwierdza, że zapoznał się z danymi technicznymi zamówionego towaru (na naszej stronie bądź na stronie producenta).

Brak opisu produktu lub jego części nie są podstawą reklamacji.

Zwrot towaru wymaga wcześniejszego kontaktu ze sklepem i otrzymania numeru RMA na przesyłkę. Przesyłki bez numeru RMA nie będą przyjmowane.

Kupujący przesyła towar na swój koszt (możliwe jest dostarczenie osobiste do siedziby firmy lub jej oddziału).

Zwrot wpłaconej kwoty będzie pomniejszony o koszty przesyłki oraz operacji finansowych (np. opłata za przelew) poniesione przez firmę XXX

Win 98 Niewykryje zadnego pendriva poki niezostaną zainsatlowane do niego odpowiednie sterowniki od producenta.

to jest inna działka a mi chodzi o zwrot towaru nabytego na odległość i co prawda koszta przesyłki pokrywa się samemu ma się na zwrot 7 dni a towar może być rozpakowany bądź używane (ale nie zużyty) ani uszkodzony takie jest polskie prawo

Kingstone tez niejest bez winy, ja bardzo dawno sprowadzalem z Europy, ale dowiedziałem sie ze Kingstone wypuścił serie felernych pamięci o poj 512MB, ktorej oczywiście odrazu rozprowadzania zaprzestał i wymieniał bezpłatnie. Ale tak to niemiałem już żadnych przygód z Kingstonem.

Osobiście polecam i będe polecał. Na twoim miejscu wydałbym 20 zł wiecej na markową pamiec (Kingstone) bo dostajesz 5 lat gwarancji na “azorka”. To jest bardzo długo.

m89 poczytaj sobie regulaminy sklepow komputerowych

a ja czytałem polskie prawo i to jest PONAD regulaminy bo jest gdzieś w kodeksie podpunkt o niekonieczności przestrzegania narzucanych odgórnie przepisów które nazbyt ograniczają konsumenta(czy jakoś tak) podobnie jest z umowami ubezpieczeniowymi (dlatego nawet jak coś tam jest napisane to nie znaczy że obowiązuje i jest ponad prawo) a sprzedawcy straszą regulaminem tylko dlatego bo nie chcą mieć tego typu kłopotów poza tym w tej sprawie radziłem się prawnika i potwierdził moje słowa (czytałem także o tym artykuły różne) więc Yoile Prosze nie sprzeczaj się ze mną ponieważ sprawdzałem raz tą metodę przeciw regulaminowi(wystarczy postraszyć sądem i boją się o posadę bo jest zawsze 10 chętnych na jedno miejsce w takim sklepie).

Więc postanowiłem tak, kupię Kingstona. A później jak będę miał kasę to kupię Actine. Później może kupie jakąś większą pojemność może 2 Gb albo więcej, jak jest :stuck_out_tongue:

rób jak uważasz nikt tu za ciebie nie zdecyduje a ja może i chwale dużo actine ale kingstone’a nie krytykuje

Kupiłem Kingston’a za 100 zł. Kupiłem Full Speed. I jestem zadowolony, szkoda, że nie da się zabezpieczyć danych hasłem :stuck_out_tongue: Pozdro :smiley:

jak to nieda?? wystarczy odpalic program, ktory utworzy “partycje” publiczną i prywatna chronioną hasłem

A jaki program?

Tzn. jak?

Ja na miom Kingstonie dostałem program SecureTravel

zobacz może na stronie producenta czy niemożesz sciagnąć z tamtą takowego.

Już po Kingstonie, oddałem go i wziąłem Actinę. I jestem z niej bardzo zadowolony, jest 2 razy szybsza od Kingstona m89 miałeś rację Actina jest dobra :stuck_out_tongue: Pozdro :smiley: