Pendirve,mp3-mulenie kompa

(Tomaszorman) #1

Witam!! Mam problem, po podłączeniu pendrive firmy Kingston lub mp3 różnych firm komp strasznie muli nie idzie nic zrobić. Mysz tnie się. O co chodzi ?? Na innych kompach działa bez zarzutów.

(Draakus) #2

może więcej szczegółów zainstalowane poprawki do Windowsa?

(Tomaszorman) #3

Zainstalowane są wszystkie krytyczne plus cała tona innych potrzebnych.

(Draakus) #4

a to przeczytałeś system, podzespoły

(Tomaszorman) #5

System:Ms Windows XP sp2, Celeron 700Mhz,Ram 512Mb/133Mhz,Grafika Riva TnT m64/32Mb,Zasilacz no name 300W, 6 lat bez problemów wszystkiego dokładnie nie znam bo to komp wujka

(Szymon Stępniewski) #6

I wszystko jasne :wink:

(Draakus) #7

Procesor to istotnie zabytek tyle że nie wiem czy to przez niego. Zaktualizuj Bios płyty, potem ustaw jeżeli to możliwe z USB1.1 na USB 2.0. Zainstaluj też sterowniki do mostka północnego płyty głównej. Jak to nie pomoże to nie wiem już co, pomijam wyrzucenie tych zabytków i kupienie czegoś nowego. A zasilacz to najprędzej do wymiany. 5 razy szybszy sprzęt nie będzie tak dużo kosztował procek płyta z zintegrowaną grafą, ram zasilacz i dysk twardy 600-800 zł.

(Tomaszorman) #8

Dzięki wszystkim za pomoc.A dla ścisłości Pendrive jak i mp3 są podlączone do USB 2.0 na karcie PCI.

(Draakus) #9

No ale pomogło czy nie tegom ciekaw

(Tomaszorman) #10

Nie! Wujek zrobil to po swojemu,odinstalował wszystkie porty USB. Restart i zapodalo od nowa wszystkie porty teraz o niebo lepiej.