Pendrive 2GB-->1.63

Witam,

ostatnio kupiłem pendrive 2GB firmy Goodram, wszystko było ok. Zainstalowałem program Carry it Easy i w ustawieniach tego programu wydzieliłem sobie miejsce na prywatne dane jakieś 256MB. Część ogólna tzn nie prywatna zmniejszyła sie do 1.63GB. Potem przez przypadek skasowałem ten program na pendrivie ale całkowita pojemność pendrive została na poziomie 1.63GB brakuje mi pozostałe 256MB przestrzeni. Jak mam tą przestrzeń odzyskać??? Instalacja z powrotem tego programy nic nie pomaga; brak zakładki do modyfikacji wielkości prywatnego miejsca.

Bardzo proszę o pomoc.

A sformatuj Pendrive, system plików FAT/FAT32 i zobacz.

nie pomaga formatowanie. ani zmiana systemu plików. Chyba ten program (tak mnie sie zdaje) utworzył jakiegoś rodzaju ukrytą partycję którą system nie widzi. Nawet w “zarządzanie dyskami” system widzi tylko tą okrojoną partycję, osunąć też nie mogę partycji.

Nie znam programu, ale przejrzyj opcje, może jest możliwość, usunięcia tej partycji - wszystkich partycji,resetu,formatu,inne - próbuj.

próbowałem i nic…

Użyj opcji zarządzania dyskami (prawym przyciskiem myszy na mój_komputer i opcja zarządzaj) lub innego programu do zarządzania partycjami pod Windows. Tam powinieneś mieś możliwość usunięcia i ponownego założenia partycji (fat32) potem tylko formatowanie i powinno być ok

W opcji zarządzania dyskami nie mam możliwości (nie podświetlona) usunięcia partycji znajdujących się na pendrivie, i pokazuje tylko jedną partycję…

partition magic?

Nazwij temat konkretnie.

Mój Pendrive ma napisane 2GB, a ma 1,70 chyba :stuck_out_tongue: Normalka.