Pendrive 8gb po formatach stał się 1gb

Witam mam pendrive Kingstona 8gb i po formatach żebym mógł zainstalować z niego system stał się 1gb ma taką całkowią pojemność nie wolne miejsca co zrobić…

Jaki model pendraka kiedy kupiony gdzie kupiony

Nie wiem co to ma do rzeczy

Kupiony w MM Polska:)

KIngston DataTraveler 8gb na początku miał 8gb

Usuwasz partycję, czy tylko formatujesz ?

Czego używasz do formatowania ?

Może masz utworzoną partycję takiej wielkości ?

Pokaż zrzut z czegoś gdzie będzie widać partycje na tym pen drive.

Ps.: nie chodzi mi o właściwości dysku w Mój Komputer, bo tam można odczytać tylko rozmiar dysku (partycji).

wnuczus ,

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własnego posta i usunąć błędy.

Asterisk gdzie ja nie dałem polskie znaku? Bo nie mogę znaleźć nawet jednego wyrazu…

Formatowałem normalnie pod Windowsem, ale jednak w programie do partycji windowsowskim

znajduję mi inne partycje ale nie moge ich usunąć Oo. Nie wiem jak te nieprzydzielone dać do przydzielonych

partcje.PNG

Kombinujesz jak koń pod górę.

Przecież od razu widać, że masz trzy partycje z których tylko pierwszą zobaczysz pod Windowsem (taka jest jego uroda).

Teraz odpowiedz jeszcze, czy masz na drugiej i trzeciej partycji jakieś dane które chciałbyś odzyskać ?

Dodane 03.01.2010 (N) 13:32

“Oo” - co to znaczy ?

Ja chce tylko mieć 8gb z powrotem pendrive bo żaden format nic mi nie daje, bo dalej są te 945mb usunąłem te niebieskie partycje a ta czarna nieprzydzielona jak była tak jest i nie da się jej dodać do aktywnej.

Nie rozumiem.

  1. To “czarne” to nie jest żadna partycja tylko wolne, nieprzydzielone miejsce bez żadnej partycji.

  2. Jeśli udało ci się usunąć te trzy “niebieskie” partycje, to po takim zabiegu całość powinna być widoczna jako jedno wielkie Nieprzydzielone miejsce (czarne).

Wtedy tworzymy z całości jedną dużą partycję (Fat16 lub Fat32) i po sprawie.

Ps. Jak dalej masz problem daj podobny zrzut jak dałeś wcześniej tyle, że przedstawiający zawartość pen-drive po usunięciu wszystkich partycji.

Ps2. Pisz bardziej zrozumiale, bo nie wiadomo gdzie jedno zdanie (dana myśl) się kończy, a gdzie zaczyna druga.

Ps3. Proszę odpowiadać na wszystkie pytania, łatwiej i szybciej rozwiążemy problem, przykład:

Nie doczekałem się jeszcze do tej pory odpowiedzi.