Pendrive - części


(J. Kaszuba) #1

Witam!

Mam takie pytanie. Zadałem je już co prawda na shoucie ale nie zaszkodzi też założyć topika.

Czy da się gdzieś dostać/kupić/zamówić zatyczkę do Pendrive Kingston Data Traveller 2GB? (podejrzewam, ze inne też będą pasować)

Jest to dla mnie b.ważne. Nie lubię po prostu jak mi pamięć niezabezpieczona dynda. Z góry wielkie dzięki!

Pozdrawiam, Kuba


(Homik1983) #2

Jedyną obudową jaką znalazłem jest ta tutaj. Do twojego modeli niestety zatyczki nie znalazłem. Normalnie takich części osobno się nie sprzedaje, co najwyżej możesz co jakiś czas zerkać na Allegro - czasem zdarza się, że ludzie sprzedają jakieś elementy po zniszczonym, zgubionym czy skradzionym sprzęcie. Nie sądzę aby jakiś sklep czy nawet sam producent sprzedawał takie elementy osobno.


(J. Kaszuba) #3

Kurcze szkoda.... no nic. Pozostaje szukać tej zatyczki dalej. Dzięki za pomoc;)


(Homik1983) #4

Myślę, że dobrym rozwiązaniem był by też zakup uszkodzonego pendrive'a za symboliczną kwotę np. na Allegro :wink: ale wtedy opłaca się chyba tylko przy odbiorze osobistym, bo taki nowy pendrive z tego co widzę kosztuje teraz niecałe 30 zł :).


(J. Kaszuba) #5

Za swojego zapłaciłem dziś w Apollo dokładnie 30 złotych. I oczywiście musiałem gdzieś posiać tę zatyczkę. Albo znajdę rozbitka tylko dla zaślepki:D

Może któryś z userów ma takiego rozwalonego pendrive. Nie macie Giełdy? Lub czegoś w tym stylu?

Albo na Allegro.pl kupię sobie np. jeszcze jedną pamięć 512MB tego samego producenta i jedna będzie kisła w domu a do drugiej będzie zatyczka:D