Pendrive - części

Witam!

Mam takie pytanie. Zadałem je już co prawda na shoucie ale nie zaszkodzi też założyć topika.

Czy da się gdzieś dostać/kupić/zamówić zatyczkę do Pendrive Kingston Data Traveller 2GB? (podejrzewam, ze inne też będą pasować)

Jest to dla mnie b.ważne. Nie lubię po prostu jak mi pamięć niezabezpieczona dynda. Z góry wielkie dzięki!

Pozdrawiam, Kuba

Jedyną obudową jaką znalazłem jest ta tutaj. Do twojego modeli niestety zatyczki nie znalazłem. Normalnie takich części osobno się nie sprzedaje, co najwyżej możesz co jakiś czas zerkać na Allegro - czasem zdarza się, że ludzie sprzedają jakieś elementy po zniszczonym, zgubionym czy skradzionym sprzęcie. Nie sądzę aby jakiś sklep czy nawet sam producent sprzedawał takie elementy osobno.

Kurcze szkoda… no nic. Pozostaje szukać tej zatyczki dalej. Dzięki za pomoc;)

Myślę, że dobrym rozwiązaniem był by też zakup uszkodzonego pendrive’a za symboliczną kwotę np. na Allegro :wink: ale wtedy opłaca się chyba tylko przy odbiorze osobistym, bo taki nowy pendrive z tego co widzę kosztuje teraz niecałe 30 zł :).

Za swojego zapłaciłem dziś w Apollo dokładnie 30 złotych. I oczywiście musiałem gdzieś posiać tę zatyczkę. Albo znajdę rozbitka tylko dla zaślepki:D

Może któryś z userów ma takiego rozwalonego pendrive. Nie macie Giełdy? Lub czegoś w tym stylu?

Albo na Allegro.pl kupię sobie np. jeszcze jedną pamięć 512MB tego samego producenta i jedna będzie kisła w domu a do drugiej będzie zatyczka:D