Pendrive Intuix - błąd oprogramowania U3 - Windows XP

Mam problem z pendrive-m Intuix, a bardziej z dołączonym oprogramowaniem U3 - na moim komputerze pojawia się błąd - U3 Launchpad Error i poniżej - an error has occurred while initializing U3 Launchpad. Some extensions modules were not loaded . U3 Launchpad will close now. No i tak jak powiedziano - tak zrobił - zamknął i koniec :(. Na stronie U3 jest informacja, że niektóre aplikacje powodują taki błąd np. Nero (już odinstalowałam i nic). Jak się pozbyć tego błędu? Na niektórych komputerach uruchamia się, a na innych nie (niezależnie od systemu). Może w ogóle odinstalować to oprogramowanie? Prosze o pomoc i pozdrawiam. :smiley:

ale przecież nie musisz uruchamiać tego oprogramowania za każdym razem i nie ma potrzeby jego odinstalowywania. ale na xp to raczej nie powinno być porblemów (tzn. zazwyczaj bo chyba kiedyś mi się na jakimś komputerze też nie uruchomiło ale to tylko raz tak miałem).

Barum ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.