Pendrive Kingston DT Mini Slim 4GB źle przechowuje dane

Witam,

Jak każdy kto był na Hotzlocie '09 otrzymałem Pendrive Kingston Data Traveler Mini Slim 4GB po obejrzeniu filmiku Microsoftu, postanowiłem uzytkować tego pendrive’a do przechowywania różnych dokumentów itd

Problem tkwi w tym, że pliki są błędnie przechowywane na tym dysku. Po prostu nie zgrywają się całe pliki, lub jakieś krzaczki pojawiają się w nazwach itd. Z tego co widzę to powyżej zajętosci 700MB te pliki są tak źle przechowywane.

Próbowałem formatować, ale to nic nie dawało, dalej problem występuje.

Czy ktoś spotkał się z czymś takim czy tylko ja trafiłem na wadliwy egzemplarz? czy może da się to jakoś naprawić?

kjackiew , coś musi być z Twoim egzemplarzem nie tak. Mój sformatował się bez problemu (chociaż z odtwarzaniem filmu na nim nagranego miałem problemy - zawieszał się).

mój egzemplarz przestał działać po jakimś tygodni, nie był w ogóle wykrywany przez komputer a wcześniej pliki też się źle na niego wgrywały, wrzuciłem jakieś mp3 to po odtworzeniu na drugim kompie było pół tego mp3.

@andrzej928

ja mam dokładnie to samo

@Areh

u mnie też się sformatował bez problemów, a próbowałeś przenosić na niego jakieś pliki i później je odtworzyć?

a może da się skorzystać z dożywotniej gwarancji oferowanej przez Kingston :]

Tak, cały czas z niego korzystam.

Dodane 04.11.2009 (Śr) 1:34

kjackiew , a tak przy okazji: proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif