Pendrive Kingston DT Mini Slim 4GB źle przechowuje dane

(Kamil Jack) #1

Witam,

Jak każdy kto był na Hotzlocie '09 otrzymałem Pendrive Kingston Data Traveler Mini Slim 4GB po obejrzeniu filmiku Microsoftu, postanowiłem uzytkować tego pendrive'a do przechowywania różnych dokumentów itd

Problem tkwi w tym, że pliki są błędnie przechowywane na tym dysku. Po prostu nie zgrywają się całe pliki, lub jakieś krzaczki pojawiają się w nazwach itd. Z tego co widzę to powyżej zajętosci 700MB te pliki są tak źle przechowywane.

Próbowałem formatować, ale to nic nie dawało, dalej problem występuje.

Czy ktoś spotkał się z czymś takim czy tylko ja trafiłem na wadliwy egzemplarz? czy może da się to jakoś naprawić?

kjackiew , coś musi być z Twoim egzemplarzem nie tak. Mój sformatował się bez problemu (chociaż z odtwarzaniem filmu na nim nagranego miałem problemy - zawieszał się).

(andrzej928) #3

mój egzemplarz przestał działać po jakimś tygodni, nie był w ogóle wykrywany przez komputer a wcześniej pliki też się źle na niego wgrywały, wrzuciłem jakieś mp3 to po odtworzeniu na drugim kompie było pół tego mp3.

(Kamil Jack) #4

@andrzej928

ja mam dokładnie to samo

@Areh

u mnie też się sformatował bez problemów, a próbowałeś przenosić na niego jakieś pliki i później je odtworzyć?

a może da się skorzystać z dożywotniej gwarancji oferowanej przez Kingston :]

Tak, cały czas z niego korzystam.

-- Dodane 04.11.2009 (Śr) 1:34 --

kjackiew , a tak przy okazji: proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif