Pendrive którego wybrać? corsair, patriot czy ocz?

Zepsuł mi się mój stary pendrive SanDisk Crouzer 8GB po 9 miesiącach i w Media Markt oddali mi siano 129 zł.

I teraz chcę sobie kupić jakiegoś 16GB w Komputroniku. Patrzyłem na ceny w innych firmach w Poznaniu i ceny różnią się o 5 zł więc nie będę latał po całym mieście a Komputronik mam pod domem.

Chcę kupić któregoś z tych:

Corsair PenDrive Flash Voyager GT 16GB - 161,21 zł

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … _16GB.html

PDP Patriot Xporter XT BOOST PenDrive 16GB - 164 zł

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … _16GB.html

OCZ Technology PenDrive 16GB Rally2 USB 30MB/s - 182,23 zł

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … 0MB-s.html

Najbardziej skłonny był bym wziąć CORSAIR, ale mam pytanie do Was którego byście wzięli?? #-o

Wiadomo że transfery zapisu są niższe niż podaje producent, ale w przypadku OCZ posiadacze chwalą się wyższym transferem niż podaje producent i teraz mam dylemat :frowning:

ja mam tego corsaira i powiem, że sprawuje się bardzo dobrze transfer u mnie bliski temu co podają, ale wziąłbym tego Ocza wydaje mi się że będzie jeszcze lepszy od tego Corsaira

Wybacz ale ten CORSAIR ma znacznie lepszy zapis niż ten OCZ sam mam tego CORSAIR i jestem z niego zadowolony :slight_smile:

Ja posiadam OCZ Rally2 4GB i OCZ ATV 8GB, oba pendraki są tak samo wydajne czyli rzeczywista prędkość zapisu to kokoło 10MB/s a odczyt około 30MB/s.

Szczerze mówiąc spodziewałem się lepszego zapisu, ale to 10MB/s to i tak dużo.

Z tego co wiem Patriot Xporter ma około 14MB/s zapisu i tego bym wybrał, ale gdybym miał kupować pendraka to na 100% kupiłbym SanDisk Contour!

Ja mam tego patriota, tyle że w wersji 8 GB. Używam go bardzo rzadko, nawet sporadycznie :stuck_out_tongue: , ale mimo to nie mam do niego większych zastrzeżeń. :wink:

ocz