Pendrive nie chce zapisywać plików po pewnym czasie

Witam. Mam problem z Pendrivem. Powtarzał mi się on wielokrotnie dlatego też uznałam, że potrzebuję znaleźć rozwiązanie, gdyż po prostu szkoda byłoby go wyrzucić ( ma aż 32 gb) . Problem polega na tym, że po pewnym czasie użytkowania, zapisywania plików folderów nastaje taki czas gdy w ogóle nie chce on nic zapisywać. Mogę wklejać ile chcę, to się pokaże, lecz po wyjęciu ze slotu (wyłączam “bezpiecznie” systemowo pendrivea) i wsadzeniu go ponownie plików po prostu nie ma. Tutaj jednak pojawia się też ciekawa rzecz, gdyż zapisuje foldery (same foldery, bez plików) a także gdy wrzucę folder z plikami bo wyjęciu i włożeniu ponownie plików nie ma, lecz sam folder zostaje (pusty). Problem “naprawia się” po formacie pendrivea jednak po pewnym czasie znowu się pojawia. Miałam tak już około 5 razy. Mam nadzieję, że znajdę u was rozwiązanie. Pozdrawiam.

W sumie po co podawać jaki dokładnie model pendrive, jaki dokładnie system operacyjny, jaki system plików pendrive, czy problem pojawia się tylko na jednym komputerze…

http://pdasite.pl/blogi/kitor/2013/07/fake-pendrive-czyli-jak-nie-da-si-nabra-na-tanie-due-pamici-usb/

To pewnie to, co podaje Ci @SlawekB44  pytanie na wstęp, to - czy kiedykolwiek miałeś na tym pendrive realnie około 30 GB, bo jeśli miałeś, to coś innego.