PENTAGRAM Cerberus P 6362 802.11n i problem z NAT

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem routera PENTAGRAM Cerberus P 6362 8021.11n i chcąc grac po sieci CoDMW 2 wciąż mam problem. Pojawia się info, że mój tryb NAT jest ograniczony i gra nie może znaleźć serwerów. chciałbym to ustawić, żeby było ok, ale tu zaczynają się schody, bo albo ja nie umiem szukać, albo dla tego Pentagrama niema opisu jak, co i gdzie poustawiać, żeby było ok… Panel sterowania jest inny niż wszystkie poprzednie i nijak nie mogę dojść składu i ładu. Proszę zatem o pomoc bardziej doświadczonych forumowiczów aby łopatologicznie mi to wytłumaczyli, co w której “zakładce” wpisać…

Z góry dziękuję za pomoc.

PS. Programik do automatycznego otwierania/udostępniania/zmieniania NAT-u nie działa, bo nie ma w obsłudze tego urządzenia :frowning:

Pozdrawiam

MAMROCK tm

Dodane 13.06.2011 (Pn) 18:15

Już sam dałem sobie radę :slight_smile:

Dla informacji, jakby ktoś miał problem z NAT w CoD MW 4 na tym routerze Cerberus P 6362 802.11n - trzeba wpisać swoje IP w zakładce Virtual Server => DMZ Settings i odznaczyć Enable i potem Apply.

Co prawda info o NAT widnieje dalej - ale momentalnie serwery z grami są wyszukiwane…

Wklejenie swojego adresu IP do DMZ settings - to po prostu umieszczenie go w “strefie zdemilitaryzowanej” - co skutkuje wyłączeniem jego zapory…

Zamykam temat

:twisted: