PENTAGRAM Cerberus WiFi 802.11g Lite multimedia na 3

:twisted: Witam :smiley: Mam pytanie w sprawie w/w routera. Mam modem multimedia rozlaczony na 2 komputery (internet)) ale nie routerem tylko ma 2 wejscia ;d i moge na 2 kompach kozystac z neta jednoczesnie ;d Teraz pytanie: znalazlem bardzo taniego routera a wlasnie tylko tyle kasy mam PENTAGRAM Cerberus WiFi 802.11g Lite za 79z艂 nowy ;d CHODZI o to zebym mogl rozlaczyc ten internet routerem na moj komp (3) ;d Wiec czy oplaca sie kupic ?

Aha i nie wiem czy do routera nie trzeba karty sieciowej czy jakos tak mam plyte glowna MSI p45 neo2fr i pytanie czy mozna normalnie routera kupic bez zadnych dodatkowych urzadzen :expressionless:

Bardzo prosze o przeczytanie mojego postu i o odpowiedz

Serdecznie dziekuje :twisted:

Je偶eli chodzi o rozdzia艂 neta to zawsze si臋 op艂aca z tym 偶e musisz si臋 liczy膰 z tym 偶e im ta艅szy sprz臋t tym wi臋ksze prawdopodobie艅stwo 偶e b臋dzie on chodzi艂 tak jakby艣my sobie tego 偶yczyli - czyli mog膮 by膰 z nim problemy (podkre艣lam mog膮 - bo wcale nie musz膮). Z tego co znalaz艂em w necie czasem si臋 on zawiesza lub ma problemy ze stabilno艣ci膮.

Co do po艂膮cze艅 komputer贸w to musisz mie膰 na jednym i drugim komputerze kary sieciowe - przewodowe lub bezprzewodowe - to ju偶 zale偶y od Ciebie.

A wracaj膮c do po艂膮czenia komputer贸w na jednym modemie przez sieci贸wk臋 i USB to faktycznie nie mo偶na tego zrobi膰. Modem kablowy przepuszcza sygna艂 tylko przez jeden port r贸wnocze艣nie.

a jaki jest zasieg tego routera bo odleglosc od 2 kompow jest ok. 10m i 2 sciany pokojowe mieszkaniowe ?

Zasi臋g styknie ;p by musia艂 by膰 艂adny bubel ^^ albo 藕le ustawione anteny.

P艂yty g艂贸wne maj膮 ju偶 wbudowan膮 kart臋 sieciow膮 Ethernet.