Pentium 3 533 MHZ a win. Xp

Mam pytanie czy windows xp. pójdzie na procku jak powyżej.

Proszę o pomoc.

MAM do wyboru za grosze 2 zestwy komp. ale nie wiem czy win. xp bedzie chodził.

1. duron 750 Mhz. + 196 sgr-amu+ 40 GB. dysk.

2.

pentium 3 533+ 4,3 GB. HDD +256 RAM.+GF. 4 MX 440. który wziąc , bo to w sumie nie dla mnie tylko dla początkującego .

Przeczytaj mój sig XP mi chodził na 1 dysku 2 GB, teraz mam 98 bo komp z XP ładował się 10 min, poczytaj o odchudzaniu xp w sprawdzone porady

Ile masz ramu?

Siema co do tego czy xp’ek będzie Ci chodzic na tym kompie to powiem Cie że raczej tak tutaj masz wypisane wszystkie wymagania itp http://www.idg.pl/artykuly/20224.html a co do wyboru zestawu komputerowego to jakbys troche sprecyzowal to bym Ci z chęcia pomógł :slight_smile: bo z tego co napisales to niezbyt duzo sie mozna dowiedziec :slight_smile:

ram jak widac powyzej co bys poradził?

Złączono Posta : 30.11.2006 (Czw) 16:23

zerknijcie powyzej i który zestaw byscie polecali po xp-ka?

dzieki.

1 - dysk 40 GB na tamtym po instalacji zostanie ~2 GB po odchudzeniu trochę więcej, a jakieś programy trzeba wgrać.

Podaj dokładnie cały opis szczególnie zwróć uwagę na zasilacz.

Win XP będzie Tobie na pewno bardzo dobrze chodził! Miałem Pentium 3 450MHz, 256 SDRAM, GF 4 mx 440, 4GB i chodził bardzo dobrze a wogóle windowsa nie odchudzałem. Miałem nawet nortona 2002 a system mi chodził dalej bardzo ładnie. Dobiero z czasem sobie dokupiłem troszkę leprzy sprzęt (patrz mój podpis). Pozdrawiam!

powinien chodzic xp ja mialem komp celeron 467 mhz 128 ram i chodzi xp jeszcze mam na nim norton internet security 2003

tzn. ten z pentium-em? Tak ?

Szukam pomocy bo doradzam zielonemu znajomemu bo ma okazje za grosze zacząc edukcję .

Tak. Polecam ten drugi sprzęt.

Ja mam Pentium II procka 233mhz, ramu 128 i XP mi chodzi bardzo ładnie :slight_smile:

george32801

dzięki / pozdrawiam :slight_smile: