Penumbre przebudzenie, wymagania

Witam.

Mam laptopa: intel® Celeron® M CPU 420 1,6GHz, z kartą intel 945 Express chipset family 256 mb ( karta obsługuję pixel shader do 2,0) sterowniki znalazłem z 2007 roku i chyba to są najnowsze do tej karty . 512 Ram.

Kupiłem Penumbre przebudzenie której minimalne wymagania sprzętowe to: 1,5GHz, karta 64mb, pixel shader 1,1, ram 512.

Meni gry się uruchamia, wybrałem najniższe możliwości graficzne a i tak kiedy włączam grę to ona się wiesza i mam przed oczami tylko czarny ekran. Co mogę zrobić aby ją uruchomić bo wydaje mi się że ten komputer powinien dać radę.

Z góry dziękuję za każdą pomoc. pozdrawiam

  1. Jaki masz system operacyjny?

  2. Wydaje mi się że procek może nie uciągnąć tego, bo celerony nie są wcale takie wydajne…

Oficjalnie karty Intela raczej nie są wspierane. Najczęściej GeForce i AMD Radeony…

Więc mogą być problemy…

Dodane 07.06.2009 (N) 23:10

Oficjalnie karty Intela raczej nie są wspierane. Najczęściej GeForce i AMD Radeony…

Więc mogą być problemy…

Sprawdź przez portal Can You Run It ? , czy twój komp sobie poradzi…

  1. XP home edition.

  2. A czy inne programy np. jak Avast obciążają procesor? Da się jakoś skonfigurować biosa? a może jakieś sterowniki?

Raczej procka softwarem nie ulepszysz…

i tyle w tym temacie, masz za słabą kartę graficzną, nic z tym nie zrobisz.

Mackooo , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Witam. dziękuję za te informację. Zrobiłem test na can i run it i niestety wyszło że:

karta graficzna ma dwie niedoskonałości

1 VIDEO HW TRANSFORM & LIGHTING

2 VERTEX SHADER VER

Obie te rzeczy mam na no. wiec czy da się to jakość dograć albo obejść. np. mam program 3d analis ale nie za bardzo umiem z niego korzystać. Czy w takiej sytuacji jest szansa aby tą grę odpalić?

pozdrawiam

Nie ma szans. Pogódź się z tym…

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.