PES 2008 or FIFA08

(Ramirez1) #1

No co kto lubi zaczynamy jak co zawsze gdy spotyka się goliat z davidem :smiley:

(Krzysieek88) #2

Zdecydowanie PES 8)

Fifa to chłam, bo nic szczególnego się nie zmienia już od paru lat.

(Boski1992) #3

No co ty gadasz? Zmienił się kolor menu itp heh ...

Zdecydowanie Pes, grafa przebija każdą grę opierającą się o piłkę nożną.

(Zeb78) #4

moim skromnym zdaniem zdecydowanie PES. A FIFA zakończyła swoje dobre czasy na edycji 2001

(Krzysztofnawrot) #5

W ankiecie jest błąd :stuck_out_tongue: Nie PES 07 tylko PES 08 lub PES 2008 :slight_smile: ale jak dla mnie obecnie to PES 08 lepszy. W końcu piłka nożna 3ej generacji :slight_smile:

(Hellmastergeneral) #6

zdecydowanie PES , fifa jest zbyt plastikowa i nadal ten sam silnik.

(Ramirez1) #7

gdzie?

jak przecież jest PES 7 a nie jakies 07

(Goro1985) #8

Zawsze byłem maniakiem FIFY, PES nigdy mnie nie ruszał, aż do edycji 2008, nowy PES łyknął fifke na śniadanie. Jedyną bolączką PESa jest brak licencji.

(Strikerone1) #9

jak coś to winning eleven 2007 , nie ma pesa 2007 , jest pes 2008 , popraw ankiete ziom , pisalem juz wiele razy :

Fifa > gra dla dzieci neozdrady bo łatwa szybka i przyjemna nawet na najtrudniejszym poziomie

Pes > wymagająca , trzeba się troche znać na piłkarzach/klubach i ustawieniach taktycznych ...

(Mister1294) #10

Pes ale ma za duże wymagania i mi nawet nie ruszy:(

(grzes6y53) #11

zdecydowanie PES dla tych którzy chcąc podjąć wyzwanie i sobie pograć, Fifka dla tych którym się nie nudzi walenie wszystkim po 5 jajo, ewentualnie jeszcze tryb menadżerski jest ok

(:: Radziu ::) #12

Dajcie spokoj już z tymi tematami, która gra lepsza itp,itd :?

Każdy lubi co innego o gustach nie dyskutujemy.

Pozdrawiam

(Rysiek Lirykman) #13

ale kazdy kto dobry gust ma wybierze pesa

pozdro

(system) #14

więc tak zawsze wolałem fife

fifa 2005 fifa 2006 fifa 2007 i z niecierpliwością czekałem na fife 2008

i się doczekałem i od razu się zawdiodłem prawie nic nowego ;/;/;/

ale kolega mi powiedział żebym chociaż raz kupił PES

i kupiłem PES7

i od tej pory wole PES

(M Ankiewicz) #15

Nie interesuje się za bardzo grami tego typu, ale ostatnia FIFA chyba się udała.

http://www.gamehot.pl/video-recenzje/28 ... -recenzja/

(Krzysieek88) #16

A co się miało nie udać ?

Skoro od czasu Fify 07 pozmieniali tylko zawodników, i numery na koszulkach :stuck_out_tongue:

No może jeszcze menu się trochę zmieniło :stuck_out_tongue:

Silnik gry taki sam już od paru lat, grafika ani, lepsza ani gorsza, wymagania wciąż takie same :slight_smile:

Moim zdaniem Fifa 08 jest dobra dla tych co mają słabsze kompy, bo ma dużo mniejsze wymagania od PES'a.

A PES jeżeli idzie o grafikę i grywalność fife bije w każdym calu :wink:

Zresztą o gustach się nie dyskutuje, każdy lubi to co mu pasuje :wink:

(grzes6y53) #17

z tymi wymaganiami nie jest chyba tak do końca jak mówisz, ale są porównywalne, powiedziałbym że PES(6) ma mniejsze wymogi od Fify(7)

(Mass Destruction) #18

W zeszłym roku ta rywalizacja była bardziej wyrównana, bo jednak fifa 07 wprowadzała trochę zmian. Teraz pes jest bezkonkurencyjny, dziwię się że EA tak odpuszcza, jakby nie było to popularne gry i mozna na nich zbić kasę

(Ziomixiu) #19

Nie ma porównania PES:)

(Pcw291) #20

W Fifie nic się nie zmienia oprócz zmian w składach.

Poza tym, od zawsze grałem w PES.

Tak więc, mój głos także idzie na niego :slight_smile: