PES 2008 or FIFA08

No co kto lubi zaczynamy jak co zawsze gdy spotyka się goliat z davidem :smiley:

Zdecydowanie PES 8)

Fifa to chłam, bo nic szczególnego się nie zmienia już od paru lat.

No co ty gadasz? Zmienił się kolor menu itp heh …

Zdecydowanie Pes, grafa przebija każdą grę opierającą się o piłkę nożną.

moim skromnym zdaniem zdecydowanie PES. A FIFA zakończyła swoje dobre czasy na edycji 2001

W ankiecie jest błąd :stuck_out_tongue: Nie PES 07 tylko PES 08 lub PES 2008 :slight_smile: ale jak dla mnie obecnie to PES 08 lepszy. W końcu piłka nożna 3ej generacji :slight_smile:

zdecydowanie PES , fifa jest zbyt plastikowa i nadal ten sam silnik.

gdzie?

jak przecież jest PES 7 a nie jakies 07

Zawsze byłem maniakiem FIFY, PES nigdy mnie nie ruszał, aż do edycji 2008, nowy PES łyknął fifke na śniadanie. Jedyną bolączką PESa jest brak licencji.

jak coś to winning eleven 2007 , nie ma pesa 2007 , jest pes 2008 , popraw ankiete ziom , pisalem juz wiele razy :

Fifa > gra dla dzieci neozdrady bo łatwa szybka i przyjemna nawet na najtrudniejszym poziomie

Pes > wymagająca , trzeba się troche znać na piłkarzach/klubach i ustawieniach taktycznych …

Pes ale ma za duże wymagania i mi nawet nie ruszy:(

zdecydowanie PES dla tych którzy chcąc podjąć wyzwanie i sobie pograć, Fifka dla tych którym się nie nudzi walenie wszystkim po 5 jajo, ewentualnie jeszcze tryb menadżerski jest ok

Dajcie spokoj już z tymi tematami, która gra lepsza itp,itd :?

Każdy lubi co innego o gustach nie dyskutujemy.

Pozdrawiam

ale kazdy kto dobry gust ma wybierze pesa

pozdro

więc tak zawsze wolałem fife

fifa 2005 fifa 2006 fifa 2007 i z niecierpliwością czekałem na fife 2008

i się doczekałem i od razu się zawdiodłem prawie nic nowego ;/;/;/

ale kolega mi powiedział żebym chociaż raz kupił PES

i kupiłem PES7

i od tej pory wole PES

Nie interesuje się za bardzo grami tego typu, ale ostatnia FIFA chyba się udała.

http://www.gamehot.pl/video-recenzje/28 … -recenzja/

A co się miało nie udać ?

Skoro od czasu Fify 07 pozmieniali tylko zawodników, i numery na koszulkach :stuck_out_tongue:

No może jeszcze menu się trochę zmieniło :stuck_out_tongue:

Silnik gry taki sam już od paru lat, grafika ani, lepsza ani gorsza, wymagania wciąż takie same :slight_smile:

Moim zdaniem Fifa 08 jest dobra dla tych co mają słabsze kompy, bo ma dużo mniejsze wymagania od PES’a.

A PES jeżeli idzie o grafikę i grywalność fife bije w każdym calu :wink:

Zresztą o gustach się nie dyskutuje, każdy lubi to co mu pasuje :wink:

z tymi wymaganiami nie jest chyba tak do końca jak mówisz, ale są porównywalne, powiedziałbym że PES(6) ma mniejsze wymogi od Fify(7)

W zeszłym roku ta rywalizacja była bardziej wyrównana, bo jednak fifa 07 wprowadzała trochę zmian. Teraz pes jest bezkonkurencyjny, dziwię się że EA tak odpuszcza, jakby nie było to popularne gry i mozna na nich zbić kasę

Nie ma porównania PES:)

W Fifie nic się nie zmienia oprócz zmian w składach.

Poza tym, od zawsze grałem w PES.

Tak więc, mój głos także idzie na niego :slight_smile: