PHILIPS DVP5990 czy Ferguson D-880 HX

zastanawiam sie nad zakupem jednego z tych odtwarzaczy tylko nie mam pojęcia który wybrać opinie o jednym jak i o drugim są na ogól dobre, obydwa odtwarzacze mają USB2.0 są również w posiadaniu tego samego procesora , wziąłbym fergusona ale niektórym może to się kojarzyć z manta itp. a DVD kupuję jako prezent i nie będzie dla mnie więc lepiej jakby było firmowe, więc znalazłem tego philipsa. Zastanawia mnie czy są jakies znaczne różnice pomiędzy tymi modelami ?? który wy byście wybrali ?? a może warto zwrócić uwagę na jakiś inny model ??

Wytłumacz, że to jest firmowe, tylko ta firma specjalizuje się w konkretnej branży (sprzęt audio-wideo i tunery telewizyjne), nie tak jak Philips (swoją drogą jest takie powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego).

czyli z tego postu wynika że ferguson na + ?? jakieś argumenty ?? oprócz znanych powiedzeń :slight_smile:

EDIT

dobra już po zakupach kupiłem Philipsa :slight_smile: czemu ? a temu że po okazyjnej cenie i dlatego głównie że po przeczytaniu wielu opinii testów itd. wychodzi na to że z fergusonem jest więcej problemów niż z philipsem(po zmianie softu na alternatywny ) , a mowa tu o głównie o awaryjności i problemami z softem itd. są to raczej drobne problemy ale po co się denerwować… :slight_smile: