Phishing pytanie

witam

od czasu do czasu sprzedaje na ebayu i przykladowo dostanje pyatnie odnosnie aukcji , pytanie od uzytkownika s09-toaw9k11hm@members.ebay.co.uk , co to jest spam ? wyciganie danych , spotkalem sie z tym kilkanascie razy z adresami email zaczynajacymi sie wlasnie takimi cyferkami i lterkami , poki co nie podawalem zadnych danych kont ani kart tylko wysylka itd , co o tym myslicie ?

Po pierwsze to myślę, że nie używasz żadnych znaków specjalnych, przez co tekst się trudno czyta. Poza tym ogólnie jest jakiś nieortograficzny i niedbale napisany.

A ogólnie to coś nie mogę zrozumieć twojego postu. Może jestem głupi, ale przeczytałem go pięć razy i nie mogę załapać o co ci chodziło jak go pisałeś.

Nathan7, może koleś mieszka w kraju anglojęzycznym więc nie ma polskich znaków, wskazuje na to kupowanie w ebayu.

Do tematu: NIGDY, nie podawaj nigdzie hasła do konta, nawet jeżeli to prawdziwy admin

dokladnie nie mieszkam w pl i nie mam polskiej klawiatury , ale do rzeczy znalazlem odpowiedz , chodzi o przekirowywanie emaili przez ebay przez swoje serwery np we francji czy niemczech i one wtedy zmieniaja nazwy ale moze to byc tez spam trzeba uwazac

dzieki zamykam