PhoenixBIOS instalacja windowsa

Nie moge zainstalowac windowsa xp na laptopie i nie moge usunac starego . Mianowicie jak chce sfragmentowac dysk to jest napisane cos tam ze musze najpierw wylaczyc programy bo sa uzywane czy cos takiego - to pierwszy problem . Pozniej sie zdenerwowalem i chcialem zainstalowac windowsa xp ale jak wchodze w phoenix biosa i biore cd rom to nic sie nie dzieje , a jak naciskam f12 i biore cd rom to pojawia sie kreska mrugajaca w lewym gornym rogu, pomozcie i prosze zebyscie nie odpowiadali jakimis ciezkimi sposobami bo nie znam sie za bardzo :smiley: z gory dzieki ;p

kernstein , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

JESLI dobrze zrozumiałem chcesz xp zainstalowac tak?

zrób tak

1 wsadz płytke z xp do cdromu i uruchom kompa wciskając klawisz f8, pojawi sie napis o wybranie rozruchu z dysku czy dvd to ty z dvd robisz

nastepnie naciskasz dowolny klawisz i sie instaluje

Dodane 12.03.2011 (So) 11:54

Najpierw musisz ustawić aby najpierw przy rozruchu kompa czytał z cd-romu…

1 Włóż płytke…

2 Odpal kompa…

3 Przy ekranie w którym widać jakie dyski i napędy się ładują wyskakuje napiś “Naciśnięcie dowolnego klawisza rozpocznie rozruch z płyty CD”-czy jakoś tak…

4 Poczekaj aż zostaną załadowane z płytki wszystkie potrzebne sterowniki i później postępuj według wskazówek…

no jak wciskam f8 to mi wyskakuje lista czy uruchomic w trybie krok po kroku itp ale ine moge znalezdz ze z dvd odpalic a tym bardziej ciekzo mi bo mam po szwedzku :smiley:

a masz pendrive?

jak tak to zrób to i zainstaluj system z pendrive

http://www.hotfix.pl/jak-stworzyc-booto … p-a177.htm