Photoshop CS6 - problem z wydrukiem kolorow

Witam serdecznie.

 

Mam ogromny problem z drukowaniem kolorów… Posiadam maszynę laserową Konica Minolta bizhub C360, na której drukuję z programu Photoshop CS6. Maszyna musi drukować w trybie CMYK. Gdy robię wydruki próbne (by sprawdzić jaki odcień maszyna wydrukuje) to np. najczęściej fioletowy kolor staje się ciemnym różowym… Maszyna drukuje o 1-2 tony ciemniejsze kolory… Kombinowalam w zakladce “drukuj”, w “zarządzaniu kolorami”, ale nic nie przyniosło skutku… próbowałam bardzo dużo kombinacji, ale niestety nic nie pomogło (kolory były albo za ciemne, albo za blade lub na całej grafice robiło się szare tło). Niestety nie znam się za bardzo ani na photoshopie ani na maszynie (mam ją dopiero miesiąc i na dodatek nie dostałam do niej instrukcji)… Proszę o jakiekolwiek rady. Domyślam się również, iż za mało informacji tu podałam, więc proszę śmiało pytać, co by Państwu pomogło w rozwiązaniu mojego problemu - w miarę możliwości odpowiem na wszystkie pytania.

 

Proszę o odpowiedzi, o jakiekolwiek rady, być może strony, na których spotkali Państwo podobny problem.

Pozdrawiam.