PhotoShop - uruchamianie filtrów , błąd aplikacji

Pewnie problem okaże się banalny - niestety dla mnie kłopotliwa to sprawa … ponieważ po parogodzinnej obróbce zdjęcia , chciałem użyć do jednego elementu filtru który jest niezależnym programem od Photoshopa lecz działa jako dodatkowy filtr w gamie filtrów Photoshopa … dla znających temat sprawa oczywista … lecz mój problem nie leży w używaniu , ale w działaniu tego programu … Photoshop działa bez zarzutu , ale gdy tylko w menu filtry wybieram ten konkretny pakiet filtrów nagle wszystko się zawiesza wyskakuje komunikat ( screen tego komunikatu zamieszczam poniżej ) i tracę wszystkie dane związane z pracą nad fotkami … poza tym oczywiście zamyka się program i wszystko muszę zaczynać od nowa … Te podstawowe filtry jak rozmycie , stylizacja szkic , szum … działają Ok … więc co jest nie tak ? słyszałem o czymś takim jak konflikt programowy , ale nie wydaje mi się żeby ktoś tworząc filtry jako plugin do programu nie wziął pod uwagę że te filtry nie współgrają z Photoshopem … proszę o pomoc i z góry dziękuję !

A oto ten screen :

photoshopbx4.th.jpg