PhotoShop - uruchamianie filtrów , błąd aplikacji

(Ufozigi) #1

Pewnie problem okaże się banalny - niestety dla mnie kłopotliwa to sprawa ... ponieważ po parogodzinnej obróbce zdjęcia , chciałem użyć do jednego elementu filtru który jest niezależnym programem od Photoshopa lecz działa jako dodatkowy filtr w gamie filtrów Photoshopa ... dla znających temat sprawa oczywista ... lecz mój problem nie leży w używaniu , ale w działaniu tego programu ... Photoshop działa bez zarzutu , ale gdy tylko w menu filtry wybieram ten konkretny pakiet filtrów nagle wszystko się zawiesza wyskakuje komunikat ( screen tego komunikatu zamieszczam poniżej ) i tracę wszystkie dane związane z pracą nad fotkami ... poza tym oczywiście zamyka się program i wszystko muszę zaczynać od nowa ... Te podstawowe filtry jak rozmycie , stylizacja szkic , szum ... działają Ok .. więc co jest nie tak ? słyszałem o czymś takim jak konflikt programowy , ale nie wydaje mi się żeby ktoś tworząc filtry jako plugin do programu nie wziął pod uwagę że te filtry nie współgrają z Photoshopem ... proszę o pomoc i z góry dziękuję !

A oto ten screen :

photoshopbx4.th.jpg